Основні кейси розробки і просування в студії

Розробка

develop Головна

Розробка сайту для бізнесу

Landing Page

Інтернет-магазину

Мобільного додатку

Разробка сайтів на CMS

Доопрацювання сайтів на CMS

Обслуговування і оптимізація

Дизайн

design Головна

Разробка дизайна сайтів

Розробка прототипу і дизайну Landing Page

UX-аудит існуючого сайта

Розробка айдентики

Презентацій та інфографіки

Розробка зовнішньої реклами

Просування

promotion Головна

Контекстна реклама в Google

Реклама Facebook, Instagram, Youtube

Реклама у влоггерів (сарафан)

СЕО-просування

Статейний трафік

Переклад сайтів

translate Головна

УКР / РУС / ENG / ...

Швидкий переклад змісту сайту

Технічна підготовка сайту

Оптимізація перекладу під пошукові системи

Переклади на будь-які мови

У Вас есть специфичная задача или не знаете, что выбрать?

Заполните бриф кейса «Разовый», если Вам требуется быстрое и единорозовое обслуживание. Кейсы «По договору» и «На контракте» — оптимальный вариант, если Вы не знаете, какая именно услуга требуется. Мы готовы проконсультировать, составить ТЗ и обговорить его детали, после чего заняться разработкой.

Кейс “Разовый”

Разовое выполнение задачи, которая была предварительно составлена клиентом

Кейс “По договору”

Сотрудничетсво со студией с заключением договора, после чего будет дорабатываться ТЗ

Кейс “На контракте”

Расширенный вариант сотрудничетсва со студией с заключением договора

 

Співпраця з веб-студією APsite

Веб-студія APsite пропонує клієнтам три різних формати співпраці на вибір. Кожен замовник, який хоче приступити до співпраці з нами, може обрати один з трьох варіантів співпраці, що буде для нього найбільш зручним. За бажанням клієнта та в разі досягнення відповідних домовленостей один формат співпраці можна змінити на інший, більш зручний для Вас.

Чи можлива дистанційна співпраця з веб-студією APsite?

Форми співпраці, які пропонує наша web-студія, можна застосувати до будь-якого з видів послуг, що перелічені на нашому сайті. Якщо Ви не знаєте, який з форматів співпраці з нами буде найбільш зручним і вигідним для Вас - телефонуйте нам, і ми допоможемо Вам визначитися з вибором!

Ми пропонуємо замовникам, які перебувають в інших регіонах, ефективну дистанційну співпрацю. Ви можете відчути всі переваги від роботи з нами, де б Ви не знаходилися!

Чому Вам варто обрати саме нас?

Підхід, який провадить веб-студія APsite в роботі з замовниками - це виявлення і задоволення потреб кожного нашого клієнта. Ми продаємо клієнтові тільки найбільш ефективні рішення, засновані на готовності зрозуміти бізнес-процеси його компанії. Наші спеціалісти здатні запропонувати Вам найбільш актуальні способи досягнення Ваших цілей. Телефонуйте нам і отримуйте безкоштовну консультацію щодо вибору зручного для Вас формату співпраці!

 
Веб студія

Веб студія

Веб студія Apsite - одна з потужних компаній, яка зможе впоратися з будь-якою поставленою задачею. Ми завжди зацікавлені в тому, щоб зробити для Вас особливий сайт, який буде приносити тільки бажаний результат. Дізнайтеся про нас ще більше по телефону +38 (068) 893 84 65 . Наші консультанти готові відповісти на всі Ваші запитання.

 

Веб студія в Харкові

У вас є можливість відвідати веб студію в Харкові. Наш офіс знаходиться в цьому місті, але послуги надамо по всій Україні. Попередньо перед приїздом до нас, найкраще зателефонувати +38 (093) 911 53 51 і домовитися про зустріч. Якщо Ви дуже зайняті, то можете з нами спілкуватися і по скайпу apsite1000 . Гарантуємо, що на якість ніяк це не вплине. Ми зацікавлені в тому, щоб максимум вивчити вимоги і зробити для Вас ексклюзивний сайт.

Веб студія в Харкові
 

Як працює веб студія APsite?

Apsite завжди креативна компанія, що створює 1000 идей для свого клієнта. У нас немає певних рамок у роботі, ми завжди дуже гнучкі і беремо в роботу найрізноманітніші замовлення. Наш успіх полягає в тому, що ми звикли з нашими клієнтами обговорювати всі моменти. Таким чином, у нас виходить, використовувати в роботі всі необхідні відмічені клієнтами моменти.

У команді веб студії працюють фахівці вищої категорії, які готові поділитися своїми знаннями прямо сьогодні і зараз. Створення сайтів в нашій веб студії, дозволить клієнтам збільшити відвідуваність сайту, впізнаваність, продажу і так далі. За цей час, ми встигли багатьом зробити якісний сайт, і це позитивно позначилося на їх діяльності.

У роботі використовуємо сучасні підходи. У нас немає готових шаблонів, так як це псує весь проект замовлення. Ми готові зробити для Вас виключно новий сайт з нуля. При цьому використовуючи тільки нові інструменти і зовсім не схожий на інші дизайн. Також може доопрацювати вже існуючий сайт, внести нові зміни. Кардинально змінює весь процес роботи, наявність технічного завдання - це допомагає нам краще зрозуміти, що саме хоче бачити клієнт.

Веб студія Apsite, незважаючи на всю свою завантаженість, знаходить час для кожного клієнта. Якщо Ви до сих пір шукаєте креативних фахівців, то звертайтеся до нас - у нас працюють найкращі. На нашому сайті є можливість ознайомитися з портфоліо веб студії. Ваше замовлення буде виконано оперативно, без будь-яких труднощів. Щоб дізнатися детально телефонуйте +38 (093) 911 53 51 

Веб студія APsite

 

Цінова політика WEB студії

Точну вартість ми можемо визначити тільки виходячи з обумовлених нюансів і складеного плану роботи. Хочеться відзначити, що по Україні наші ціни не високі, а якість при цьому вище. Ми вважаємося однією з кращих веб студії Харкова. Розрахуватися у нас Ви зможете карткою або готівкою. Все для Вашої зручності! Телефонуйте до нас по телефону +38 (068) 893 84 і дізнайтеся ще більше.

 

Переваги нашої web студії

Apsite, має масу переваг, про які Ви обов'язково повинні знати:

Наша web студія - це можливість створити неповторний сайт з великим потенціалом. Ми їх створюємо виключно для досягнення свого і Вашого успіху. Завдяки згуртованій роботі колективу, нам вдається домогтися значних висот. Зробити замовлення можете зручним для Вас способом. За уточненими інформації телефонуйте +38 (093) 911 53 51 і ми відповімо на всі Ваші запитання!

Основные кейсы разработки и продвижения в студии

Разработка

develop Головна

Разработка сайта для бизнеса

Landing Page

Интернет-магазина

Мобильного приложения

Разработка сайтов на CMS

Доработка сайтов на CMS

Обслуживание и оптимизация

Дизайн

design Головна

Разработка дизайна сайтов

Разработка прототипа и дизайна Landing Page

UX-аудит существующего сайта

Разработка айдентики

Презентаций и инфографики

Разработка наружной рекламы

Продвижение

promotion Головна

Контекстная реклама в Google

Реклама Facebook, Instagram, Youtube

Реклама у влоггеров (сарафан)

СЕО-продвижение

Статейный трафик

Перевод сайтов

translate Головна

УКР / РУС / ENG / ...

Быстрый перевод содержания сайта

Техническая подготовка сайта

Оптимизация перевода под поисковые системы

Переводы на любые языки