Адаптивний‌ ‌дизайн‌ ‌—‌ ‌прагматична‌ ‌необхідність,‌ ‌а‌ ‌ не‌ ‌примха

Якщо ви ще не в курсі…
То маєте знати: з 2015 року Google наголосив, що сайти з адаптивною версією будуть апріорі мати вищі позиції при ранжуванні.
Отже, якщо ви хочете отримати гарні результати при пошуковій видачі, то маєте знати першу перевагу адаптивного дизайну вашого сайту:

Адаптивна версія необхідна для того, щоб сайт займав провідні позиції при пошуку.

Наступним аргументом стане факт про те, що адаптація дозволяє користувачам ознайомлюватися з вашим сайтом, використовуючи будь-який гаджет, і в кожному разі ця взаємодія буде зручною та зрозумілою для клієнта. Тож, маємо другу перевагу:

 

Адаптивний дизайн підвищує лояльність клієнтів та напряму впливає на конверсію та кількість продажів.

Останнім нашим доводом є те, що розробка адаптивної версії сайту є доволі бюджетною послугою. Звісно, в ідеалі варто зробити новий сайт, з адаптивом від початку. Але компанія Apsite також розробляє адаптивні версії для чинних сайтів, підганяючи їх під вимоги замовника. Отже, маємо третю причину зробити це:

Адаптивний дизайн — недорогий засіб, використання якого автоматично призведе до покращень роботи вашого сайту і, відповідно, бізнеса в цілому.

А тепер перейдемо до переліку переваг, які ви отримаєте при зверненні до нашої компанії:

Компанія Apsite запрошує вас до співпраці та гарантує успіх адаптивного дизайну вашого сайту. Звертайтесь, ми радо допоможемо!