Розробка фірмового стилю

Студія «Apsite» може розробити фірмовий стиль для Вашої компанії. Наші фахівці можуть запропонувати розробку, як загального фірмового стилю організації, так і окремих його частин. В якості гарного прикладу можна розглядати логотип компанії. Ми виконаємо той обсяг роботи, який Ви нам доручіть. Ваша компанія стане впізнаваною серед потенційних споживачів, а також і серед конкурентів.

Розробка фірмового стилю в Apsite
 

Розробка фірмового стилю в Харкові

Отримати необхідну інформацію щодо розробки фірмового стилю Ви можете шляхом онлайн заявки на нашому сайті, а також відвідати наш офіс в Харкові. Попередньо можете по телефону +38 (068) 893-84-65 домовитися про зустріч. Надаємо послуги юридичним і фізичним особам. Наші менеджери можуть зв'язатися з Вами по телефону або ж в скайпі apsite1000 . Роботи можемо виконувати віддалено.

 

Що включає в себе розробка фірмового стилю компанії?

Перше - це дизайн логотипу, і в подальшому використання його у всіх ваших фірмових відображеннях. Це візитки, вивіски, сайти, веб майданчики, банери, фірмові бланки, рекламна і сувенірна продукція.

Друге - це колірна гамма. Кольорове рішення вашого корпоративного стилю.

Третє - це ефективне назву і слоган.

Фірмовий стиль, є однією з важливих елементів розвитку компанії і залучення нових клієнтів.

Складові фірмового стилю

Наші дизайнери вкладають дуже багато праці, креативних ідей, щоб фірмовий стиль працював на благо компанії, про це свідчать відгуки клієнтів.

Перш ніж почати роботу, ми повинні дізнатися більше інформації про компанії замовника. Для цього, Ви створюєте для наших фахівців технічне завдання і обов'язково включаєте інформації про свою фірму, товари, послуги і в бізнесі. Як тільки, ми отримали інформацію, проводимо аналіз і уточнюємо важливі моменти роботи. Якщо всі питання вирішені, і ми отримали всю необхідну інформацію, можемо приступати до пошуку ідей для замовника.

Щоб замовити розробку фірмового стилю в студії «Apsite» Вам достатньо залишити заявку онлайн на сайті, а наші менеджери в самий найближчий час зателефонують. У нас працюють виключно компетентні люди і зможуть не тільки оформити заявку, але і дадуть відповідь на всі поставлені запитання.

Порядок розробки фірмового стилю

 

Вартість та терміни створення фірмового стилю

Вартість розробки фірмового стилю в нашій компанії залежить від пропозицій клієнта і від його побажань. Важливим моментів в ціноутворенні також вважається, обсяг роботи. У нашій компанії, як правило, заведено надавати кілька варіантів клієнту. Це дозволяє вибрати найбільш раціональний варіант. Свою роботу доводимо від початку і до кінця. В якості оплати можуть бути, як готівкові кошти, так і безготівкові.

Терміни виконання замовлення в нашій компанії дуже короткі. Головне надати правильне і максимально повне технічне завдання, щоб наші фахівці чітко розуміли своє завдання і не витрачали час на доопрацювання.

Розробка фірмового стилю - один з важливих кроків у будь-якому бізнесі. Студія «Apsite» з радістю візьметься за таку роботу і доведе її до кінця. Щоб забезпечити ефективну роботу, в команді працюють професіонали вищої категорії, які чітко знають свою задачу і пропонують завжди свіжі і креативні ідеї. Послуги надаються по всій Україні і за її межами. Особливо привабливим для клієнтів стане вигідна вартість і терміни виконання замовлень. Зверніться в нашу компанію і зробіть фірмовий стиль особливим і запам'ятовуючим вже зараз!