Ремаркетинг

Студія «Apsite» надає Вашій увазі послуги по налаштуванню динамічного ремаркетингу рекламної компанії для повернення відвідувачів на сайт. Ми чітко розуміємо свою задачу і націлені виключно на кращий результат, який допоможе вийти на необхідний рівень. В роботі використовуємо тільки ефективні і сучасні методи, які дозволяють швидко і якісно виконувати роботу. За більш детальною інформацією звертайтесь до нас по телефону +38 (093) 911-53-51 .

Ремаркетинг в Apsite
 

Налаштування ремаркетингу в Харкові

Організація з налаштування ремаркетингу знаходиться в Харкові, але це не причина, щоб не обслуговувати клієнтів інших міст. Ми беремо замовлення зі всієї України і за її межами. Переговори ведемо або в скайпі apsite1000 або по телефону +38 (068) 893-84-65 . У наших клієнтів є можливість зробити своє замовлення, залишивши заявку онлайн на нашому сайті, а також можете писати нам на електронну поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Ми виконаємо навіть найскладніший варіант завдання.

 

Основна мета настройки ремаркетингу

Ремаркетинг вважається одним з найефективніших сучасних методів в просуванні реклами. Він надає працювати з відвідувачами, які хоч один раз відвідували сайт. Після цього користувач інтернету бачить рекламу повторно, що збільшує шанси повторного відвідування і придбання продуктів.

Завдання, які вирішує ремаркетинг наступні:

Такого типу реклам буде видно користувачам при відвідуванні інших сайтів, а тому числі в пошукових системах, таких як Google

Основне завдання ремаркетингу зробити відвідувачам цікаві пропозиції, які полягають на раніше виявлений інтерес до певної групи товарів або послуг.

Щодо від вимог взаємодії з користувачами інтернету ремаркетинг може бути розподілений таким чином:

Додаткові питання по ремаркетингу можете задати нашим фахівцям по телефону. Заявки ми приймаємо як особисто в офісі, так і можете залишити свою заявку онлайн.

 

Яка ціна настройки ремаркетингу?

Цінова політика компанії досить вигідна і гнучка, кожен може розраховувати на якісний ремаркетинг з боку компанії. Загальна вартість залежить від обсягу роботи, а також від складності виконання. Чим більше бажає впровадити замовник актуальної інформації за допомогою ефективних інструментів ремаркетингу, тим вище вартість. Але кінцевий результат того вартий, прибуток збільшується в кілька разів. Попередньо можете дізнатися про вартість залишивши заявку онлайн на нашому сайті, а наші менеджери в свою чергу самі Вам зателефонують. Обслуговуємо за готівковим і безготівковим розрахунком

Налаштування ремаркетингу - одна з найпоширеніших послуг в нашій компанії. До роботи залучені найкращі фахівці та сучасні методи розробки. Якщо Ви робите замовлення у нас, то можете розраховувати на хороший результат. Відвідуваність вашого сайту виросте в кілька разів і продажу в свою чергу збільшаться. Якщо Ви хочете отримати гарну рекламу для Вашого сайту, то звертайтеся до нас!