Створення сайтів

Вам потрібно створити сайт, то можете звертатися в компанію Apsite. Ми знаємо, як зробити для Вас унікальний сайт. У нас робота проводиться тільки за участю кращих фахівців і сучасних підходів. Всі наші клієнти знають, що у нас тільки можна замовити якісний сайт, що відповідає заданим параметрам. Ми втілюємо будь-які ідеї створення сайту.

Створення сайтів в Apsite
 

Створення сайтів в Харкові

Ми працюємо в Харкові, але надаємо послуги і за його межами. Про зустріч з нами можна домовлятися прямо в нашому офісі, а можна і зателефонувати по скайпу apsite1000. Ми готові завжди відповісти на всі ваші запитання та надати інформативну консультацію. Зробити замовлення на створення сайту, можете по телефону або ж просто на сайті apsite.in.ua . Ми знаємо, як зробити Ваш сайт особливим і ефективним.

 

Як відбувається створення сайту з нуля?

Для роботи нам завжди необхідно технічне завдання на підставі, якого будемо виробляти все наші основні етапи створення сайту. ТЗ ми створюємо самостійно і обов'язково, для коректив надаємо клієнту. Це дозволить скоротити час на виконання роботи.

Після того, як з замовником визначили, який саме потрібен сайт, підходимо до фінансового питання і визначаємо вартість виконання замовлення. На цьому етапі повідомляємо термін виконання замовлення. Обов'язково складаємо договір на створення сайту. До роботи приступаємо на підставі передоплати 50%. Використовуємо в своїй роботі тільки перевірені інструменти, які призводять до потрібного результату. Після того, як програмісти закінчили зі створенням сайту, то готова робота надає замовнику на перевірку. У клієнта є можливість не тільки побачити сайт, але і протестувати його. У випадки виникнення зауважень, ми їх усунемо і зробимо, як необхідно саме Вам. Якщо всім все підходить, то підписуємо акт виконаних робіт і беремо іншу оплату за виконану роботу.

Ми можемо створити для Вас продає сайт, який буде направлений виключно на ефективний продаж. У свою чергу можемо втілити в реальність Вашу ідею або ж надати власну. В першу чергу робимо цікавим сайт для потенційних покупців. Сайти, створені в компанії Apsite, завжди ефективні і дають потужний поштовх у бізнесі.

Додатково можемо створити додатки для мобільних пристроїв - на сьогоднішній день це потужний інструмент у багатьох галузях. Ми можемо створювати сайти онлайн, що дуже зручно нашим замовникам. Фахівці нашої компанії можуть створювати сайт на підставі вже існуючий платформи, а також і з нуля. Завжди гарантована якісна робота за короткий проміжок часу. Ми вміємо працювати тільки на результат.
Створення сайтів з нуля в Apsite

 

Скільки коштує створення сайту?

У нашій компанії найвигідніші ціни на створення сайту. Варіанти є для клієнтів з різними фінансовими можливості. В середньому замовити створення сайту можна за три тисячі гривень. Ціна визначається, виключно відштовхуючись від складності та обсягу проекту. Ми зацікавлені, щоб наші клієнти отримали тільки якісну роботу в нашому виконанні. Приймаємо безготівковий і готівковий розрахунок. Поспішайте замовити створення сайту від компанії Apsite вже сьогодні - ми знаємо, що потрібно Вам для ефективного бізнесу.

Отже, компанія Apsite займеться створенням Вашого сайту та надасть максимально якісну роботу за короткий термін виконання. У компанії працюю висококваліфіковані співробітники, які знають, як зробити сайт успішним і продають. Звертайтеся до нас за телефоном +38 (068) 893 84 65!