Cтворення блогу

У наш час створення блогу - одне з найбільш просунутих способів поділитися інформацією і зацікавити потенційного клієнта. Але є важливий момент - це правильно створений блог, який дійсно буде цікавим користувачеві. Компанія «Apsite» забезпечить створення блогу на вищому рівні. Він принесе саме той результат, якого бажають домогтися багато підприємців. Зателефонуйте +38 (093) 911 53 51 і дізнайтеся, як можна замовити блог.

Створення блогу в Apsite
 

Створення блогу в Харкові

Фахівці «Apsite» в Харкові займаються розробкою блогів. Ви можете самостійно приїхати в офіс обговорити умови замовлення. Також ми можемо надати і віддалений спосіб спілкування з скайпу apsite1000 . Багатьом клієнтам зручніше з нами так контактувати, зокрема йдеться про клієнтів які проживають в інших містах України. Ми беремося за будь-які замовлення, не дивлячись зробили замовлення юридичні або фізичні особи. Нас цікавлять всі клієнти з будь-якими обсягами.

 

Процес створення блогу

У створенні блогу, дуже важливо отримати технічне завдання, яке зазвичай надають нам замовники. Але якщо ж це за будь-якої причини неможливо, то за окрему плату ми це зробимо самостійно. Як тільки підготуємо ТЗ, клієнт зобов'язаний ознайомитися і внести необхідні корективи.

Ми завжди до роботи ставимося відповідально, і будь-які наші кроки щодо блогу обумовлюються в обов'язковому порядку з замовником. Перед початком роботи обов'язково повідомляємо, скільки буде коштувати блог і за який період буде виконано замовлення.

Якщо все підходить і внесена передоплата 50%, то фахівці приступають до створення блогу. Після того, як все виконано відправляється замовнику на тестування. Як тільки все підійшло, то дотримуються всі зобов'язання перед виконавцем - оплачуються послуги в повному обсязі.

У нас можна замовляти блог на wordpress з нуля, а також на php. Ми проробляємо великі обсяги роботи, щоб блог був популярним.

Алгоритм створення блогів у нас один з найновіших і завжди ефективно відбивається на роботі блогу. Методики наших фахівців спрямовані на якість та звичайно ж результативність.

 

Що необхідно для створення якісного блогу?

Нам потрібно знати про плани замовника, як можна більше. Чим більше інформації нам повідомили, тим більше ймовірності створити ефективний і дієвий блог. Отже, основна інформація для створення блогу складається з: загальної інформації про компанію замовника, фотографії продукції або послуг у високоякісному форматі, корпоративні кольори організації, логотип, додаткова інформація, яка може зацікавити користувача. Ми це все обробляємо і надаємо увазі виключно якісний продукт.

Укладання договору на створення блогу в Apsite
 

Яка ціна на створення блогу?

Ціна на створення блогу в Apsite

Точну вартість можемо назвати, тільки після того, ка буде проведено аналіз технічного завдання замовника. Варто відзначити, що чим більше вимог і складніше робота, то ціна буде вище. Якщо нашу ціну порівнювати з іншими українськими компаніями, то вона більш доступна. Ви зможете детально дізнатися про вартість, зателефонувавши по телефону +38 (093) 911 53 51 . У нас клієнти можуть розрахуватися як готівкою, так і безготівковим способом. Замовити у нас блог може клієнт з обмеженим бюджетом.

Створити блог зможете за допомогою компанії «Apsite» . У нас виключно індивідуальні підходи до роботи і завжди найвищі показники відвідування. В роботі задіяні професіонали вищої категорії, що супроводжують проект створення від початку і до кінця. Разом з нами, зможете домогтися успіху. Звертайтеся до нас прямо зараз і Ви станете власником цікавого блогу!