Внутрішня оптимізація сайту: лікуємо, приводимо до ладу, надаємо прискорення!

Вам сумно, бо ваш сайт не приносить очікуваного результату: відвідуваність користувачів геть низька, кількість замовлень теж. А все тому, що він знаходиться на останніх позиціях пошукової видачі! 

Що робити? Запустити контекстну рекламу? Або й взагалі потрібен новий, більш сучасний сайт? А може, послати все до біса й гайнути на курорт?

Не гарячкуйте. Вірогідно, ваш сайт просто потребує SEO-допомоги.

Внутрішня оптимізація сайту — це комплекс заходів, що допоможе адаптувати вебресурс до вимог пошукових систем Google та Yandex. “Репутація” сайту після грамотної оптимізації підвищиться й, відповідно, зросте його релевантність. Тож, web-ресурс таким чином займе більш високі позиції при пошуку. 
Внутрішня оптимізація сайту в Apsite
 

З чого почати?

Перш за все, треба провести сео-аудит сайту.

SEO-аудит — це робота з помилками. Сео-спеціаліст ретельно перевіряє структуру сайту, його відповідність технічним вимогам, зручність для користувачів, проводить аналіз наповнення вебресурсу.

Наприкінці фахівець складає план заходів внутрішньої оптимізації. В залежності від розміру сайту та ступені його занедбаності й буде залежати вартість його “лікування”.

 

Етапи внутрішньої оптимізації в агенції Apsite

Незважаючи на всю нашу завантаженість, ми виконуємо якісно всі роботи. Клієнт, який звертається, завжди відчує професіоналізм фахівців і турботу.

Отже, ми можемо зробити для Вас:

  1. Формування семантичного ядра сайту.

Підбираємо список ключових слів та фраз, які найбільш точно відповідають тематиці web-ресурсу й використовуються при пошуку вашою цільовою аудиторією.

Ключові слова використовуються для подальших робіт із сайтом.

  • 2. Написання мета-тегів.

Фахівці перевіряють та вносять зміни в коди опису сторінок, роблячи це коректно й з оглядом на семантичне ядро ресурсу.

  • 3. Корекція URL-адрес та навігації.

Адреси сторінок мають бути зрозумілі користувачам — робимо ЛЗУ (людино-зрозумілий УРЛ). Перевіряємо рівень вкладеності сторінок, оптимізуємо структуру сайту.

  • 4. Аналіз та доопрацювання контенту.

Робимо рерайтинг та копірайтинг текстів — з огляду на семантику та користь для відвідувачів. Створюємо якісні сео-тексти — унікальні, цікаві, без води.

  • 5. Перелінковка сторінок.

Це захід, що дозволяє правильно розподілити вагу сторінок сайту. Потрібні й пріоритетні сторінки зв’язуються між собою посиланнями. Розробляємо схему індивідуальної перелінковки саме під ваш вебресурс.

Окрім обов’язкових заходів, вживаємо й додаткові: розробляємо адаптивний дизайн в разі його відсутності, покращуємо юзабіліті за визначеними параметрами: оптимізуємо картки товару, систему пошуку та замовлень, налаштовуємо форми зворотного зв’язку тощо.

Треба зауважити, що кожен проєкт потребує розробки індивідуальних заходів, тому описувати їх всі ми тут не будемо, інформації й так достатньо.

Порядок внутрішньої оптимізації в Apsite

Робота з нашою участю приносить, позитивні результати замовникам. Ми співпрацюємо з нашими клієнтами на постійній основі. Їх рейтинг в пошукових системах завжди в перших позиціях. Зверніться до нас по телефону + 38 (068) 893 84 65 і дізнайтеся ще більше цікавого про нашу роботу.

 

А чим закінчити?

Скажімо так: якщо вас бентежить стан вашого сайту, звертайтеся до нас — компанії Apsite! Ми проаналізуємо всі його показники й перетворимо на вебресурс, який буде подобатися і відвідувачам, і пошуковикам!

А ви в цей час можете спокійно поїхати відпочивати на курорт)

Дзвоніть, пишіть, приходьте! Працюємо з кожним клієнтом, як з рідним!

Вартість внутрішньої оптимізації сайту в Apsite