Технічний аналіз сайту

Фахівці компанії «Apsite» із задоволенням проведуть для Вас якісний технічний аналіз сайту. Саме це дозволить зрозуміти, де недопрацьований сайт і що потрібно зробити, щоб поліпшити його роботу. У команді працюють фахівці вищої категорії, які впораються з будь-якого поставленого завдання. З питань і консультацією звертайтесь за телефоном +38 (093) 911 53 51.

 

Технічний аналіз сайту в Харкові

Технічний аналіз сайту фахівцями проводиться в Харкові. У Вас є можливість особисто поспілкуватися з нашими фахівцями, але попередньо краще записатися на зустріч для формування графіка роботи. У Вас немає можливості потрапити до нас на зустріч, то телефонуйте нам по скайпу apsite1000. Ми готові обслуговувати клієнтів віддалено, а на якість виконаної роботи це ніяк не впливає. До нас звертаються фізичні і юридичні особи. Зробити своє замовлення ви можете онлайн у нас на сайті apsite.in.ua. А також телефонуйте і ставте запитання по телефону +38 (068) 893 84 65.

 

Як проводиться технічний аналіз в нашій компанії?

Ми завжди працюємо виключно на результат і задоволення потреб замовника. Ми перевіримо ваш сайт на:

  1. Швидкість роботи;
  2. Готівкові помилок;
  3. Отримуємо звіти від пошукових систем щодо сайту.

Перед тим, як приступити до роботи, ми обговорюємо всі моменти щодо роботи. Важливим аспектів вважається наявність технічного завдання. Саме тут повинні бути описані всі очікування клієнта. Ми виконуємо роботу якісно, але ТЗ дозволяє нам уникнути помилок і втрати часу. Бажано цю інформацію надати в електронному вигляді.

Як тільки всі моменти узгоджені переходимо до етапу визначення вартості та термінів виконання. Беремо передоплату перед початком роботи. Якщо все влаштовує, то переходимо до роботи. Всі наші угоди проводяться офіційно з підписанням договорів. Як тільки ми провели технічний аналіз, звіти відправляємо нашому замовнику.

Ми готові провести технічний аналіз будь-якого формату. Можемо провести для Вас аналіз таких пошукових систем, як Google і Яндекс. Отже наші фахівці проведуть аналіз конкурентів сайту, аналіз, Мотор, аналіз посилань на сайт. Звертайтеся до нас в компанію і Ви оціните настільки робота ефективна для сайту і відповідно для його діяльності в цілому.

 

Вартість та термін проведення технічного аналізу сайту

Чим більше інформації Ви нам надати, тим вірогідніше отримаєте інформацію і швидше зможемо провести технічний аналіз. Терміни у нас на виконання аналізу сайту досить короткі. Якщо говорити про вартість, то середньому вона становить 20 доларів. Ціна може бути і вище, якщо обсяг роботи великий і складний. Всі питання необхідно обговорювати з нами спочатку. Приблизну інформацію щодо зможете дізнатися онлайн на нашому сайті або зателефонувати.

 

Чому технічний аналіз сайту проводити в «Apsite»?

У нас обслуговується велика кількість клієнтів. Для кожного робимо детальний технічний аналіз, який допомагає вийти сайту на новий рівень. До основних переваг нашої компанії відноситься:

  1. Високий професіоналізм виконавців технічного аналізу;
  2. Мінімальний термін виконання замовлення;
  3. Можливість співпрацювати віддалено;
  4. Великий спектр виконання послуг щодо аналізу;
  5. Доступні ціни та інші.

Ви хочете провести технічний аналіз сайту, то звертайтеся до наших фахівців. Ми з задоволенням виконаємо Ваше замовлення. Звертайтеся до наших фахівців вже сьогодні - ми Вас не підведемо.