Cтворення порталів

Інформаційний портал завжди дозволяє набрати більшу аудиторію відвідувачів і направити їх увагу на потрібний продає об'єкт. Команда «Apsite» відмінно спеціалізується в цій галузі і зможе вирішити будь-яку Вашу задачу. В роботі використовуємо виключно нові методи створення порталів, які забезпечують швидкий результат. Дізнайтеся про нас більше на сайті apsite.in.ua або зателефонуйте .

Створення порталів в Apsite
 

Створення порталів в Харкові

Нас можете знайти в Харкові, адреса вказана на сайті. У своєму офісі проводимо зустрічі з клієнтами. Але багато наших клієнтів територіально знаходяться в інших містах, для спілкування в таких випадках використовуємо скайп apsite1000. Проводимо консультації для клієнтів, озвучуємо всі свої умови виконання замовлень. Багато клієнтів з нами працюють на постійній основі. Створюємо портали, які допомагають досягти кращих результатів в їх діяльності. Послугами по створенню порталів користуються фізичні та юридичні особи.

 

Як триває робота зі створення порталів?

Якщо Ви володієте величезною кількістю інформації, і якщо це пов'язано з бізнесом, то скористайтеся порталом. Саме цей інструмент дозволить Вам зробити більше охоплення цільової аудиторії і калічити свій прибуток.

Для створення порталу, в нашій компанії, величезну роль грає складання повного технічного завдання, що забезпечує швидке і якісне створення ресурсу. Ми в обов'язковому порядку хочемо розуміти, що саме Ви очікуєте отримати. Клієнт розробляє ТЗ і надає нам для ознайомлення. Також ми можемо його розробити самостійно, але це вже буде за додаткову оплату.

Як тільки технічне завдання оброблено, можемо озвучити вартість проекту і термін виконання.

Розробка порталу складається з наступних етапів:

 1. Фахівці складають середньостатистичний образ цільового споживача і підробляють маршрут шляхів щодо порталу;
 2. Проводиться аналіз порталу конкурентів, досліджують його споживачів, шукаємо шляхи вдосконалення;
 3. Розробка структури, дизайну, необхідних компонентів для порталу;
 4. Після створення проводиться обов'язкове віртуальне тестування порталу;
 5. Усунення існуючих помилок і завершальні роботи;
 6. Оптимізація ресурсу для запуску в пошукові системи.

Як тільки всі роботи виконані і протестовані, портал повністю передаються замовнику. Далі йде підписання акту виконаних робіт і проводиться повна оплата за замовлення. Якщо говорити про вартість, то вона різна. В середньому вартість становить 100 $. Для уточнення інформації, що цікавить можна зателефонувати +38 (093) 911 53 51.

 

Переваги розробки порталів в «Apsite»

На сьогоднішній день нас вибирають багато клієнтів. У нас є ряд особливостей, чому варто замовляти розробку порталів саме у нас:

 1. Великий досвід роботи в цій сфері;
 2. Замовлення виконує команда професіоналів;
 3. Широкий спектр виконуваних завдань для клієнтів;
 4. У роботі завжди притримуємо чіткість і структурованість;
 5. Доводимо будь-який процес від початку і до кінця;
 6. Використовуємо нові технології в створенні порталів для інтернету;
 7. Відповідаємо на будь-які поставлені питання клієнтів і т.д.

Для створення порталу, необхідно підходити дуже відповідально, тому що від цього залежить ефективність його функціонування. Для фахівців «Apsite» важливо, щоб якість їх роботи повністю задовольняло їх клієнтів. У всіх є можливість ознайомитися з портфоліо на сайті і повірити в професіоналізм фахівців. Замовляйте розробку порталу в «Apsite»!

Переваги розробки порталів в Apsite