Робимо текстовий контент майстерно!

Слова мають магічну силу — ми це знаємо точно. Бо вдалий рекламний текст, де б він не був розташований — на головній сторінці, в описі товару чи в блозі — працює, наче досвідчений менеджер: він заохотить клієнта цікавою розмовою, ненав’язливо запропонує свої послуги, переконливо розповість про переваги продукції та лагідно підведе людину до прийняття позитивного рішення.

Але, щоб такий текст спочатку потрапив людині на очі, потрібні сумісні зусилля замовника та групи фахівців.

 

Як саме ми, компанія Apsite, займаємося копірайтингом:

 1. Проводимо бріф з клієнтом
  Щоб написати якісний цікавий комерційний текст, автору необхідно знати про тему якомога більше. І хто, як не замовник, розкаже про свій бізнес найбільш суттєві та особливі речі? А копірайтер, своєю чергою, маючи інформацію від першого лиця, зможе написати живий, наповнений емоціями, текст.
 2. Визначаємо основний портрет ЦА
  Текст має потрапляти в ціль. Професійний автор має розуміти, до кого саме він звертається. Що любить цей читач, що його радує, мотивує, заохочує та бентежить. Саме так віднаходиться шлях до уваги (а слідом і до лояльності) потенційного покупця.
 3. Складаємо технічне завдання
  Воно відображає поставлені задачі замовника та його побажання, seo-оптимізацію, а також маркетингові цілі тексту та проєкту в цілому.
 4. Працюємо над текстом
  Доцільно вивчаємо тему, аналізуємо конкурентів, визначаємо переваги клієнта. І пишемо, пишемо: корисно, легко й цікаво!
 5. Надаємо чорновий варіант тексту, при бажанні клієнта пишемо 2-3 варіанти його подачі.
 6. Опрацьовуємо правки — всі до жодної
  Одна з аксіом нашої компанії: клієнт має отримати своє замовлення в ідеальному стані. Отже, ми намагаємося зробити все, щоб він був задоволений.

Але є одне але: ми намагаємося донести свою точку зору в разі її доцільності. Комерційні тексти підкоряються певним правилам. І якщо ви хочете, щоб вони виконували свою функцію, варто дослухатися до порад фахівців.

Завдяки такій схемі роботи, на виході наші клієнти отримують унікальні тексти, що не залишать байдужими ані потенційних клієнтів, ані пошукові системи!

Звертайтесь за професійним копірайтингом до студії Apsite! Ви отримаєте якісні сео-тексти для будь-якого формату контенту й побачите, як дієво може впливати сила слова на ваш бізнес. Чекаємо на вас!