Cтудія копірайтингу

Студія «Apsite» пропонує об'ємний спектр послуг в написанні унікальних якісних текстів для вашого сайту. Щоб сайт був більш цікавим і привабливим для клієнтів, необхідно більше інформації у вигляді затягають текстів. Наші фахівці зможуть на підставі Ваших вимог створити продають, а також інформаційні унікальні тексти.

 

Копірайтинг в Харкові

Послуги з копірайтингу можете замовити в нашому офісі в Харкові. Ми проводимо консультації для всіх наших клієнтів. Займаємося обслуговуванням фізичних і юридичних осіб. Оформлення завжди офіційне з підписанням договору. Варто відзначити, що займаємося обслуговуванням не тільки осіб, які перебувають в Харкові, але і за його межами. Спілкуватися і вести роботу можемо за допомогою скайпу apsite1000. Писати можете нам на електронну поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Що таке SEO копірайтинг?

Копірайтинг - це написання унікальних текстів для сторінок сайтів, рекламних текстів для поліграфічної продукції, слоганів, сценаріїв і ін. Хороші, якісні тексту залежать від таланту, грамотності копірайтерів і правильного технічного завдання.

Копірайтинг розподіляється на такі види:

  1. Рекламний копірайтинг - написання статей з високим рівнем унікальності, основною метою яких вважається зацікавити цільову аудиторію і дати поштовх в придбанні товару (послуги). Продає стаття - основний інструмент в продажах, який розкриває всі переваги і особливості товарів або послуг. Саме текст, служить, основним переконанням в здійсненні покупки продукту.
  2. SEO-копірайтинг - це створення інформаційних текстів в рекламному стилі для розміщення на сайтах інтернету. Даний спосіб допомагає не тільки давати відповіді на питання споживачів, але і сприяє просуванню в пошукових системах Яндекс, Гугл і т.д.
  3. Прес-релізи. - невеликі тексти, основним завданням яких вважається інформуванні в ЗМІ тієї чи іншої події для залучення основної аудиторії потенційних покупців;
  4. блогові тексти - це статті, які пишуться від першої особи в розмовному стилі і спонукають до засудження на форумах.

Найголовніші вимоги до написання статей це унікальність, грамотність, смислове навантаження.

Ми пишемо інформативний контент експертного рівня, щоб він був корисним для читачів. Корисність контенту - це основа успіху в контент-маркетингу. Пишемо зрозумілою аудиторії мовою. Читачі повинні легко сприймати і розуміти слова.

Щоб оформити своє замовлення можете, також зателефонувати в компанію «Apsite» по телефону +38 (068) 893-84-65 . А ще можете залишити свою заявку на сайті, а наші менеджери просто самі Вам зателефонують.

Формула Seo копірайтингу

 

Як замовити копірайтинг в студії «Apsite»?

У нас є постійні клієнти, яким подобається якість нашої роботи. Отже, до основних переваг копірайтингу в нашій компанії належить:

Якщо необхідна послуга з копірайтингу, то краще вибирати фахівців студії «Apsite». Ми зможемо виконати замовлення на будь-яку тему, головне надайте максимально повне технічне завдання. Ми напишемо для Вас, як інформаційні, так і продають тексти. Ми наповнимо Ваш сайт текстами, які допоможуть прибуток збільшити в кілька разів. Щоб бути кращими - вибирайте кращих!