Розробка сайтів

Наша компанія Apsite, функціонує вже більше 7 років . За цей час, ми встигли розробити величезна кількість сайтів. У нашій роботі, основна мета - це зробити сайт, який буде приносити замовнику потрібний результат. У нас працюють найкращі фахівці.

Розробка сайтів в Apsite
 

Розробка сайтів в Харкові

Послуги нашої компанії виконуються фахівцями в Харкові. Саме тут знаходиться наш офіс, і здійснюються основні роботи. Але надаємо послуги по всій країні. З нами можете поспілкуватися особисто в нашому офісі, при цьому найкраще заздалегідь домовитися по телефону про зустріч. А можете просто зателефонувати нам в скайпі apsite1000. Працюємо з фізичними і юридичними особами. З перших же хвилин спілкування, Ви зрозумієте, що ми справжні професіонали своєї справи.

 

Як проводиться розробка сайту?

Ми намагаємося наблизити нашу роботу завжди саме до уявленням клієнтів. Для цього використовуємо максимум інформації. Отже, для більш оптимального результату, знадобиться отримати від замовника детальне технічне завдання, яке дозволить дізнатися краще вимоги клієнта. Також ми можемо самостійно його скласти (надаємо приклад технічного завдання на розробку сайту), а Ви просто в свою чергу доповніть його важливими моментами і формулюваннями.

Після того, як технічне завдання виразно і основні моменти проекти виділені, то можемо приступати до визначення термінів і ціни. На підставі отриманих даних складаємо договір на розробку сайту. Беремо передоплату у розмірі 50% і приступаємо до роботи.

Основні етапи розробки сайту виконуються нашими професіоналами. Вони в свою роботі використовують сучасні засоби розробки, які призводять до більш якісному та швидкому виконанню роботи. Коли в процесі створення з'являються доповнення, то вони обов'язково обумовлюються з клієнтом і може змінитися вартість роботи. Як тільки попередньо сайт готовий, то ми відправляємо інформацію замовнику. У цьому період замовник може його протестувати, зрозуміти, як працює система. Якщо є зауваження, то ми завжди їх виправимо - головне, щоб замовнику все підходило.

Додатково в розробках сайтів, ми також можемо для Вас зробити розробку і мобільних додатків. У нашій компанії працюють тільки кращі програмісти і впораються з будь-якої складної завданням. Важливо відзначити, що ми можемо приступити до розробки існуючого сайту і просто внести деякі зміни, а можемо розробити сайт з нуля. Наша робота завжди бездоганна. Звертайтеся до нас за телефоном +38 (068) 893 84 65.

 

Вартість на розробку сайту

Ми розуміємо, що багато хто з наших клієнтів тільки починають свій бізнес, і у них немає великого капіталу на розробки сайтів. Тому, ми тверезо оцінюємо ситуацію і надаємо послуги з розробки сайту за вигідною вартості. Якщо порівнювати нас з іншими компаніями по Україні, то наші ціни дуже стримані. Незважаючи на складність роботи, результат завжди якісний і відповідає очікуванням клієнта. Професіоналізм і нові інструменти для розробки сайтів не тільки показують хороший результат, але і дуже швидкий. Звертайтеся до наших фахівців, і Ви будете задоволені сайтом.

Особливості розробки сайту в Apsite
 

Як замовити розробку сайту?

Компанія Apsite надає якісні послуги з розробки сайтів. За статистичними даними вважається однією з найпопулярніших. У роботі беруть участь виключно професіонали з великим досвідом. Всі роботи виконуються швидко і якісно. Цінова політика сприятливо відбивається на бюджеті наших клієнтів. Телефонуйте нам за телефоном +38 (068) 893 84 65 та замовляйте розробку Вашого сайту.