Розробка логотипу в Харкові

Кожен підприємець, починаючи свій бізнес, задається одним дуже важливим питанням - «Як буде називатися організація, і як назва буде виглядати?». Іншими словами мова йде про логотип.

Логотип - це важливий елемент фірмового стилю, який може складатися з текстових, графічних і інших символів. Особливих стандартів оформлення немає, так як все залежить від побажань замовника і творчих можливостей фахівця. Хороший логотип, повинен відповідати запитам компанії і виділятися серед інших. Ми, компанія «Apsite», знаємо, як зробити Ваш логотип саме таким.

Розробка логотипу
 

Створення власного логотипу

Організація «Apsite» разом зі своїми фахівцями, займається розробками і створенням логотипу в Харкові. У нас, Ви можете замовити свій логотип не тільки в офісі, але ще і віддалено. З таким замовниками ми спілкуємося по скайпу apsite1000. Ми із задоволенням почнемо співпрацювати з Вами і зробимо логотип самим запам'ятовується і дійсно ефективним. Телефонуйте за номером +38 (068) 893-84-65 і уточнюйте всю необхідну і корисну інформацію для замовника. Працюємо з фізичними і юридичними особами.

 

Що потрібно для вибору і створення логотипу?

Перше, що можна зробити, це подивитися логотипи конкурентів, але чим більше ви дивитеся логотипи інших фірм, тим більше сумнівів з'являється. Ви не хочете бути схожими на конкурентів. У такій ситуації, необхідно все ретельно продумати.

Друге, можна постаратися самому підібрати шрифт і картинку для логотипу. Але це займає багато часу і вимагає знання графічних програм і розуміння, що ваш логотип буде розміщений на сайті, візитці, вивісці, рекламних листівках і так далі. Він повинен читатися як в кольоровому варіанті, так і чорно-білому, а ще під логотипом може бути фонова картинка. Важливо розуміти, що логотип - це не просто красиве зображення, а ще правильні асоціації у споживачів. Основне завдання в створенні логотипу - це наповнення продукту інформацією, яка буде відповідати діяльності компанії.

Наша порада: найправильніший підхід до вирішення цього завдання - це скласти технічне завдання для наших дизайнерів, і ми розробимо унікальний логотип, що відображає ваш бізнес і задовольняє вас і ваших партнерів.
Етапи розробки логотипу

 

Етапи створення логотипу фірми, сайту, компанії

Розробка логотипів в нашій організації складається з декількох етапів, а саме:

  1. Спочатку розробка складається з двох або трьох концептуальних напрямів (напрмер, шрифт, абстракції, предмет і т.д.), які вказані в технічному завданні. Зазвичай розробляємо від 1 до 5 ескізів, щоб клієнт міг вибрати найбільш підходящий варіант для свого логотипу.
  2. Як правило, ми надає від наших дизайнерів ще кілька варіацій композицій для кожного розробленого ескізу. Як тільки замовник визначився з логотипом, ми приступаємо до його доопрацювання.
  3. Замовник повторно знайомиться з обраним варіантом і стверджує його.

Якщо у Вас виникли якісь запитання, то можете звернутися до нас по телефону +38 (093) 911-53-51 або пишіть нам на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Компанія «Apsite» виконує свою роботу швидко і якісно. До роботи підходимо завжди індивідуально і дуже креативно. Для нас не існує нездійсненних робіт, особливо в галузі створення логотипу. Разом з нами Ви отримаєте не тільки хороший логотип, а й велику впізнаваність серед споживачів. Вас приємно здивують наші ціни, вони дуже вигідні і відповідають очікуванням наших клієнтів. Можете розрахуватися як готівкою, так і безготівковими. Замовлення приймаємо з усієї України, так і за її межами. Замовте свій логотип сьогодні, а завтра будете вже популярними!