Просування по трафіку

У нас в компанії «Apsite» можете замовити просування по трафіку на найвигідніших умовах.   Ми знаємо,   як збільшити відвідуваність Вашого сайту в кілька разів.   Щодня ми працюємо і вдосконалюємо методи залучення клієнтів через трафік.   Щоб оцінити нашу роботу максимально,   відвідайте наш сайт або ж зателефонуйте +38 (093) 911 53 51 .

 

Просування по трафіку в Харкові

Територіально наша фірма знаходимося в Харкові,   при цьому послугами просування по трафіку у нас користуються багато клієнтів. Ми можемо запропонувати Вам зустрітися у нас в офісі і обговорити всі деталі замовлення.   Найкраще попередньо домовитися про зустріч для економії Вашого і нашого часу. Є у нас альтернатива для спілкування - це скайп apsite1000 . Цілком зручний спосіб,   щоб укласти ділову угоду і дізнатися про методи підготовки і розробки просуванні по трафіку багато корисної інформації. Працюємо з фізичними і юридичними особами.   Звертайтеся до нас за телефоном +38 (068) 893 84 65 .
Просування по трафіку в Харкові

 

Як ми проводимо просування по трафіку?

Просування по трафіку - це збільшення кількості відвідувачів сайту, тобто лидов - заходів на сайт зацікавлених у купівлі людей.   Ми проводимо лідогенераціі на основі точкової вибірці ключів з вашої тематики. Метод дозволяє залучити найбільше трафіку на сайт.   Саме від цього показника залежить успішна тактика для залучення людей.   Ми проведемо для   Вас просування по трафіку по будь-якої тематики.

Щоб приступити до виконання замовлення, нам необхідно від клієнта отримати технічне завдання. Менеджер з замовником складають його відповідно до правил і побажань клієнта. Клієнт повинен поставити акценти на потрібних напрямках тематики обов'язково, то, що йому необхідно продавати і то що вигідно. Будь-яка інформація надана замовником   буде використана для ефективного просування його сайту і залучення трафіку. Найкраще скласти в електронному вигляді,   щоб наші фахівці змогли строго слідувати завданням.   Всі пункти ТЗ будуть в обов'язковому порядку узгоджені з клієнтом. Ми робимо життя наших клієнтів більш комфортною.

Коли всі параметри технічного завдання відомі,   то озвучуємо вартість і терміни виконання. Після отримання згоди з боку клієнта, складаємо і підписуємо договір, таким чином захищаємо себе і клієнта. Ми працюємо на підставі передоплати в розмірі   50%.

Як тільки наші фахівці починають просування по трафіку,   замовник відразу це відчує по дзвінках і продажу з його сайту.   Якщо потрібно,   то ми обов'язково допрацьовуємо проект і запропонуємо додатковий методи просування сайту. Замовник проводить оплату кожен місяць для ефективності зростання продажів, також можлива оплата і тільки за 1 місяць.
Етапи просування сайту по трафіку в Харкові

 

Яка ціна просування по трафіку?

Наша цінова політика досить гнучка,   надаємо клієнтам послуги за вартістю,   яка тісно переплітається з бажаннями клієнта. В середньому вартість на просування по трафіку становить 100 доларів. Наші ціни дуже вигідні в порівнянні з великими компаніями. Терміни виконання завжди відповідають договору.   Приймаємо   готівковий і безготівковий розрахунок. Вообщем співпрацю з нами завжди вигідне і перспективне.

Хочете залучити трафік на сайт? Замовте послугу зараз і ми зробимо ваш сайт продають.   У компанії   «Apsite» працюють висококваліфіковані фахівці,   що щодня виводять сайти на перспективний рівень.   Вас порадують доступні ціни і швидше терміни виконання замовлення. Будемо раді вас бачити у нас в офісі!