Створення сайту на Drupal

Коли компанія Apsite залучає в роботу новий проєкт і клієнт погоджується на розробку сайту на Drupal — ми радіємо і за нього, і за себе)

Ми задоволені тим, що на нас чекає цікава робота, адже створення сайту на друпалі — захопливий процес, де ти і креативиш, і прокачуєш свої скіли, і навчаєшся.

Клієнт натомість отримає веб-ресурс, відповідний до всіх його вимог — надійний, гнучкий, сучасний та унікальний.

Платформа Drupal займає почесне третє місце серед CMS в світі, поступаючись лише WordPress та Joomla. Це інструмент для створення вебресурсів на професійній основі, з залученням команди розробників.

Розробка сайту на Drupal — найкраще рішення для багатофункціональних та об’ємних сайтів, сервісів з нестандартним підходом. Але й невеличкий сайт-візитка буде вигідно відрізнятися на тлі конкурентів, зроблених за допомогою конструкторів.

Сайти Білого Дому, Tesla, NBC, The GRAMMY, Pinterest, eBay — це все Drupal.

Створення сайту на Drupal

 

Переваги створення сайту на Drupal

1. Відкритий початковий код

дає можливість повністю вивчити особливості платформи та всіх її модулів. Позаяк створенням сайтів на Drupal займаються понад мільйона вебмайстрів у світі, то користувачам доступна величезна кількість якісних розробок та технологій. Відкритий код дозволяє модернізувати сайт та виправляти недоліки в його роботі за любої потреби.

2. Безкоштовне використання.

Система є повністю безкоштовна, ви не сплачуєте ні за ліцензування, ні за використання жодного з додаткових модулів, яких тут тисячі. Оплата відбувається тільки за розробку сайту на друпалі, роботу фахівців.

3. Гнучкість системи.

Drupal — це не просто CMS, а повноцінний модульний фреймворк, орієнтований на професіоналів, отже тут небагато спрощень. Але натомість цей напрямок генерує потужні й різноманітні технологічні впровадження, якісні модулі під безліч задач та талановиті рішення.

Ось основні з можливостей (перераховувати всі можна до вечора) ):

Завдяки фантастичній розширюємості, Drupal дозволяє при створенні сайту та його масштабуванні не перейматися через перевантаження модулями — вебресурс будь-якого функціоналу буде працювати легко та стабільно.

4. Дизайн.

Drupal надає доступ до великої кількості шаблонів, сучасних та адаптованих. Але все ж таки ця платформа частіше використовується для створення сайтів з унікальним, авторським дизайном. На друпалі можна втілити в життя вебдизайн, яким би складним та оригінальним він не був.

5. Завжди на крок попереду.

Drupal дозволяє створювати не просто сучасні сайти, а ресурси, що будуть актуальними та новаторськими ще багато років поспіль. Постійне збагачення системи новітніми розробками та інноваціями від армії фахових користувачів робить Drupal практично непереможним в розробці просунутого сайту.

Недоліки створення сайту на Drupal

Як і в ситуації з MODX, фреймворк Drupal має два основних мінуси:

1. Складно.

Розробка сайтів на друпалі потребує як загальних знань програмування, так і досвіду роботи саме з цією CMF.

2. Недешево.

Робота розробників та дизайнерів, що будуть працювати над сайтом на цій платформі, є на рівень вищою, ніж створення ресурсу на конструкторах на кшталт OpenCart, WordPress чи Tilda. Тому й оплата за неї відповідна.

Вартість сайту на Drupal залежить від його розміру, наповнення та функціональних особливостей.

 

Вам потрібна консультація по створенню сайту?

Ціна і термін розробки сайту на Drupal

Дизайн

design ⭐ Створення сайту на Drupal у Харкові у студії Apsite

Мобільний і десктопна версії

Головна та 5 основних сторінок

Три банера для головної сторінки

від 15 годин роботи

Розробка

develop ⭐ Створення сайту на Drupal у Харкові у студії Apsite

Верстка згідно дизайну

Установка і настройка CMS і плагінів

Налаштування роботи сайту

від 20 годин роботи

Наповнення

Наповнення

Головна та 4 статичних сторінки сайту

Наповнення українських сторінок

Підбір та адаптація зображень

від 10 годин роботи

Техпідтримка

Техпідтримка

Створення та збереження резервних копій

Додавання змін і редагування

Безпека від вірусів і злому

від 5 годин роботи

Розробка сайтів на інших CMS