Створення сайту на opencart

Багато наших клієнтів обирають для свого бізнесу створення сайту на opencart — платформі, що входить в ТОП 5 CMS-систем у світі.

Ми розповімо вам про її особливості: чим вона хороша, які має недоліки й що ви отримаєте, звернувшись за розробкою сайту на opencart до нас, в компанію Apsite.

Opencart — це конструктор для створення сайтів e-commerce формату. Платформа ідеальна для розробки інтернет-магазину під ключ, підходить також для створення сайту-візитки, лендінг-пейдж, сайту для бізнесу. Цей движок вирішує багато питань і з його допомогою можна зробити навіть маркетплейси, запровадивши при цьому деякі доопрацювання.

Создание сайта на opencart

 

Переваги розробки сайту на opencart

Доступно

Платформа безкоштовна, не вимагає ліцензії та має хороший базовий функціонал.

При створенні інтернет-магазину на opencart замовник платить тільки за хостинг, реєстрацію домену та додаткові модулі, якщо вони йому необхідні. Якщо ж сайт на основі безплатного шаблону і модулів — розробка займе мінімум часу та обійдеться зовсім недорого.

Ергономічно

Сайти на opencart зручні, практичні та прості в обслуговуванні. Переконайтеся в цьому, ознайомившись з основними базовими можливостями:

Крім базового функціонала, ви можете скористатися при розробці сайту додатковими модулями opencart-платформи, наприклад:

Быстро

Створити сайт на платформі Opencart досить просто. Ця CMS має відкритий вихідний код, великий вибір готових модулів і простий інтерфейс. Це дозволяє розробити інтернет-магазин на опенкарт з нуля за дуже стислі терміни.

Тепер варто сказати й про недоліки. Вони нечисленні та можуть бути виправлені при професійній розробці та техпідтримці сайту.

Недоліки розробки сайту на opencart

  1. Створення дубльованих сторінок — одна з головних проблем. Один і той же розділ може бути доступний за кількома адресами, це заплутує користувачів і негативно позначається на сео-просуванні.
  2. Не всі плагіни та розширення підходять для установки. Для успішної консолідації потрібно пробувати різні комбінації, знати про особливості того чи іншого розширення.
 

Як створити сайт на opencart в студії Apsite?

Якщо ви вирішили, що вам необхідний інтернет-магазин і ваш вибір зупинився на CMS Opencart, то ми із задоволенням вам допоможемо. Наша компанія займається розробкою сайтів на opencart понад 10 років і нам добре відомі всі нюанси роботи з цією платформою.

Що ви отримаєте, звернувшись в Apsite:

Співпраця з Apsite — це прозорість, робота в строк, грамотний підхід та увага до деталей. Чекаємо на ваші заявки, друзі!

 

Вам потрібна консультація по створенню інтернет магазину на OpenCart?

Орієнтовні ціни на розробку сайту на опенкарт:

Дизайн

design ⭐ Створення сайту на Opencart у Харкові у студії Apsite

Мобільна і десктопна версії

Головна і 5 основних сторінок

Кошик оформлення замовлення

Три банера для головної сторінки

від 25 годин роботи

Розробка

develop ⭐ Створення сайту на Opencart у Харкові у студії Apsite

Верстка згідно дизайну

Установка CMS і потрібних доповнень

Налаштування роботи згідно ТЗ

Налаштування багатомовності (рус / укр)

від 40 годин роботи

Наповнення

Наповнення

Головна та 3 статичних сторінки магазину

До 6 розділів магазину

По 12 товарів у вказані розділи з характеристиками

Створення файлу імпорта/експорта товарів

від 10 годин роботи

Техпідтримка

Техпідтримка

Створення та зберігання резервних копій

Додавання змін і редагування

СЕО оптимізація під пошукові системи

Безпека від вірусів і злому

від 10 годин роботи

Розробка сайтів на інших CMS