Техпідтримка сайту

Крім того, що ми займаємося розробкою сайтів, ми ще надаємо послуги щодо підтримки сайту. Нам зовсім не складно, так як працюють висококваліфіковані люди. При цьому вартість завжди залишається доступною нашим клієнтам. Надаємо Вам унікальну можливість дізнатися про нас ще більше.

Техпідтримка сайту в Apsite
 

Техпідтримка сайту в Харкові

Компанія Apsite , знаходиться територіально в Харкові. Багато наших клієнтів приїжджають до нас в офіс. Тут ми можемо обговорити всі моменти створення і підтримки сайту. У нас замовляють послуги і жителі інших міст, ми з ними можемо спілкуватися по скайпу apsite1000 . Проводимо консультацію для фізичних осіб. На сайті apsite.in.ua можете ознайомитися з нашим портфоліо. Будьте впевнені, що ми справжні професіонали в своїй області і показуємо тільки кращі результати.
Особливості техпідтримки сайту в Apsite

 

Специфіка роботи щодо підтримки сайту

Підтримка сайту - це важлива частина в його функціонуванні. Саме обслуговування сайтів дозволяє перебувати на одних з перших позицій. Ми в свою чергу бажаємо забезпечити своєму клієнтові ефективну підтримку сайту.

В основному до нас звертаються клієнти з метою створення та обслуговування сайту. Це набагато спрощує роботу нашим фахівцям, так як не потрібно витрачати додатковий час на вивчення платформи. Але якщо у Вас вже є сайт, то ми його також можемо взяти в роботу і підтримувати.

Для ефективного підтримки сайту, нам необхідно отримати інформацію для поповнення сайту. В основному це нова актуальна інформація, яка повинна цікавити потенційного споживача.

Оновлення движка проводиться 1-2 рази на місяць. Дуже часто підтримка сайту вимагає оптимізацію хостингу, що сприяє швидшій завантаженні сайту. Наші фахівці ретельно стежать за працездатністю окремих компонентів сайту.

Всі наші сайти максимально захищені від вірусів і злому. Ми використовуємо сучасний інструментарій, який сприяє ефективному функціонуванню.
Специфіка роботи над підтримкою сайту в Apsite

 

Як замовити підтримку сайту?

Компанія Apsite, надає послуги всім бажаючим клієнтам, які бажають просувати свій сайт. Співпраця з нами починається з опису роботи сайту. Також отримуємо додаткову інформацію для поповнення сайту або ж надаємо замовнику власні ідеї. Після того, як обмовили основні моменти роботи сайту, приступаємо до фінансового питання і термінами. Якщо всіх все влаштовує, то укладаємо договір на підтримку інтернет ресурсу.

Як правило, з нами укладають договір на досить тривалий період. Чим більше період, тим вигідніше умови. Багато хто вибирає нас, так як до роботи приступаємо, завжди дуже відповідально і результат відчувається вже з перших днів функціонування сайту.

 

Яка вартість підтримки сайту?

Як вже раніше згадувалося, чим довший співробітництво, тим вигідніше ціна на підтримку сайту. Необхідно згадати, що вартість підтримки сайту в нашій компанії один з найдоступніших в Україні. Ціна залежить від обсягу виконаних робіт і від складності. Ми задовольнимо потреби кожного клієнта і зробимо це дуже якісно. Замовляйте послуги вже зараз по телефону +38 (093) 911 53 51 .

Хочете замовити послуги підтримки сайту, то вибирайте компанію Apsite. Тут Вас завжди зрозуміють і нададуть максимум варіантів, які задовольнять будь-якого клієнта. Ціни у нас одні з найдоступніших в Україні. Довіртеся нашим фахівцям, а ми в свою чергу постараємося зробити все, що потрібно від нас. Телефонуйте за номером +38 (068) 893 84 65 та дайте можливість сайту стати ще краще.