Оптимізація сайтів: що таке SEO, його переваги та як воно вплине на ваш сайт

Що потрібно сайту? Звісно, органічний трафік — кількість людей, які завітають на цей ресурс, знайшовши його по пошуковому запиту.

Щоб користувачі звертали увагу на сайт, він має знаходитися на високих позиціях при видачі. 

Скільки сайтів Ви оглядаєте при пошуку? 3-4? Скоріше за все, задовольняєтеся першою сторінкою видачі, еге ж? Більшість людей робить саме так.

Щоб вебресурс займав перші місця в переліку, він повинен відповідати низці факторів, що впливають на ранжування пошуковика. 

SEO — це комплекс дій, що покращують репутацію сайту для пошукової системи й, таким чином, надають умови для розміщення на ключових позиціях у видачі. 

Оптимізація сайту не є швидким процесом, вона потребує глибокого дослідження сео-спеціалістами, розробки та впровадження ними плану заходів. 

Але ви маєте розуміти, що грамотне SEO розраховане на перспективу та обов’язково окупиться.

Переваги SEO-оптимізації

  • 1. Вишуканий підхід

Оптимізований сайт сприймається користувачами і пошуковими системами за замовчуванням як один з найліпших у своїй галузі. Й довіри йому, відповідно, підсвідомо більше.

  • 2. Тривалий ефект

Оптимізація є довгостроковим заходом. Це наче лікар, який прийшов обстежити, виявити й ліквідувати слабкі місця й розробити план заходів для поліпшення самопочуття. 

Адже треба пройти певний “терапевтичний” шлях, й тільки тоді ви отримаєте результат, який буде довго тішити вас.

  • 3. Невеликий бюджет

Сео-оптимізація є доволі економічним методом просування у порівнянні з контекстною рекламою. До того ж, вона ненав’язлива й лояльна до користувачів.

Що отримає ваш сайт, якщо ви замовите комплексне SEO в компанії Apsite?

  • аналіз галузі вашого бізнесу та конкурентів;
  • технічну оптимізацію — вдосконалення сторінок сайту для пошукових систем;
  • покращення юзабіліті — сайт стане зручнішим для користувачів;
  • оптимізацію контенту — наповнення оригінальним контентом (тексти й зображення), що буде цікавий користувачам та адаптований під потрібні пошукові запити;
  • впізнаваність бренду — методи зовнішньої оптимізації подбають про просування вашої компанії в мережі. 

І, звісно ж, головне:

  • розташування на високих позиціях при видачі пошуку — а це збільшення органічного трафіку, конкурентоспроможність, зростання лояльності та продажів!

Замовляйте сео-оптимізацію сайтів в агенції Apsite й переконайтеся в цьому на власному досвіді. Дзвоніть за номером +38 (068) 893 84 65 або залишайте заявку — ми зв’яжемося з вами впродовж 5 хвилин й про все поговоримо.