Cтворення форуму

Форум - це веб сайт, де люди діляться своїми враженнями. Велика частина населення, перед тим, як щось купити або скористатися послугами починають шукати відгуки інших людей. Як правило, більше довіряють формами. Якщо Ви створите свій власний форум, то це дозволить залучити більше клієнтів. У створенні форуму, ми компанія «Apsite» можемо Вам допомогти, так як наперед прораховуємо на кілька кроків і в завершенні клієнт отримує потрібний результат. З нами можна зв'язатися за телефоном .

Створення форуму в Apsite
 

Створення форуму в Харкові

Якщо Ви проживаєте в Харкові, то можете відвідати наш офіс і обговорити всі моменти щодо створення власного форуму. Для людей з інших міст і тих, хто не може просто під'їхати до нас в офіс, є альтернатива - скайп apsite1000. Зробити замовлення можливо, як по телефону +38 (068) 893 84 65 або ж залишайте заявку онлайн. Ми надаємо послуги юридичним і фізичним особам. У нас всі справи ведуться офіційно і підписуємо договір перш, ніж приступити до роботи.

 

Як проходить процес створення форуму?

Перед початком роботи, нам необхідно ознайомитися з технічним завданням замовника. Воно в повинно складатися з такої інформації:

Як тільки, ми отримали все необхідне, щоб приступити до роботи озвучуємо вартість і терміни виконання. Працюємо з передоплатою в розмірі 50% від загальної вартості. Якщо все підходить, то безпосередньо приступаємо до виконання роботи. Коли фахівці закінчили роботу, то надаєте замовникові форум для тестування. Виникають нюанси щодо роботи, то ми намагаємося донести інформацію клієнту або ж просто міняємо на прохання.

У роботу беремо замовлення будь-якого обсягу та складності. Якщо у Вас є форум, але він працює не так, як Вам хотілося, то візьмемося, щоб зробити його таким, як потрібно. Найчастіше у нас замовляють створення форумів з нуля.

У роботі використовуємо лише сучасні методи, які дозволяють зробити продукт більш завершеним і обов'язково прибутковим. Ми вміємо створювати форуми, які стимулюють продажі.

 

Ціна і терміни створення форуму

Ми використовуємо гнучку цінову політику. Все залежить від того, який клієнти зробили замовлення. Дуже багато залежить від технічного завдання, якщо воно відсутнє, то вартість буде трохи вище. Для постійних клієнтів, які користуються нашими послугами, можемо забезпечити невелику знижку. Терміни виконання замовлення чітко дотримуються відповідно до договору. Дізнавайтеся докладніше по телефону , а також заходите на наш сайт apsite.in.ua.

 

Чому створення форуму краще в компанії «Apsite»?

За статистичними даними, нашими послугами користується величезна кількість клієнтів, в їх числі є і великі організації. Ми зацікавлені в тому, щоб клієнт залишався задоволеним. У нас працюють тільки краще фахівці, вони завжди забезпечують швидке і якісне виконання роботи. Проект доводимо завжди від початку і до кінця. З нами форум буде завжди раціональним, і ефективним для Вашого бізнесу.

Компанія «Apsite» надає послуги зі створення форумів по всій Україні. Результатом задоволений кожен замовник, так як працюють справжні професіонали і чітко розуміють своє завдання. Якщо ви зробили замовлення у нас, то розраховуйте тільки на відмінний результат. Ми завжди працюємо якісно, і це можете побачити в портфоліо на сайті. Поспішайте замовити Ваш форум!