Редизайн

Apsite відмінно спеціалізуємося на редизайн. Ми легко оновимо Ваш сайт, якщо він навіть раніше зроблений не у нас. В роботі використовуємо нові сучасні методи, які дозволяють зробити не тільки унікальний дизайн, але і забезпечити власнику високу відвідуваність сайту. Надаємо послуги редизайну, всім бажаючим змінити свій сайт - починаючи фізичними особами і закінчуючи юридичні. У нас є телефон за яким можете задати всі Ваші питання.

Редизайн сайту в Apsite
 

Редизайн в Харкові

Наш офіс знаходиться в Харкові. Дістатися до нас, дуже просто, так як перебуваємо в центрі міста. Ви можете по телефону записатися до нас на зустріч, тут ми обговоримо всі нюанси роботи. Для клієнтів, які живуть в інших містах або ж немає часу на зустріч, ми використовуємо скайп apsite1000 . Подати заявку на виконання роботи можете на сайті онлайн, зателефонувати + 38 (068) 893 84 65, особисто в офісі. Ми обов'язково Вам зателефонуємо, щоб уточнити деталі роботи.

 

Проведення редизайну в Apsite

Редизайн - це спосіб оновити обличчя компанії і залучити нових клієнтів. У багатьох випадках саме це дозволяє замовнику внести зміни на персональному сайті, але і зробити бізнес більш прибутковим. Наші фахівці в першу чергу спілкуються з клієнтом, намагаються з'ясувати, яким саме вони бачать свій новий дизайн. Більшість замовників, які з нами працюють, надають технічне завдання, щоб не виникало додаткових питань.

Після визначення всіх необхідних питань, приступаємо до дизайну. Важливо відзначити, що наші макети дизайну для кожного клієнта різні. Адже замовник, бажає бути впізнаваним і щоб не плутали з конкурентами. Ми це Вам можемо забезпечити. Запевняємо, що для Вас розробили абсолютно новий макет.

Як тільки дизайн готовий, то відправляємо клієнту на ознайомлення. Якщо щось не сподобалося або ж виникли інші питання, то обов'язково переробимо, так як Ви цього хочете. У нас завжди повне розуміння з клієнтом. Коли вже все готово, то ми впроваджуємо все на сайт і передаємо всі права власнику сайту. У Вас є можливість ознайомитися з нашим портфоліо на персональному сайті.

 

Які ціни на редизайн?

Вартість надання наших послуг залежить від замовленого редизайну. Завдяки високій кваліфікації наших співробітників, ми можемо виконати будь-якого типу роботу. Ціна на рендізайн відштовхується також від обсягу, який необхідно виконати. Як практика показує, якщо цей сайт Ви заздалегідь у нас замовляли, то відповідно ціна буде менше. Саме у нас клієнти мають можливість зробити редизайн недорого. Зателефонуйте за номером наші фахівці повідомляти більше корисної інформації про вартість.

 

Переваги редизайну в Apsite

Щодня послугами редизайну користується багато наших клієнтів, які завжди задоволені нашою роботою. До основних переваг нашої роботи відноситься:

Замовити редизайн в Apsite дуже просто, для цього необхідно всього лише залишити заявку онлайн або зателефонувати. У компанії працюють фахівці вищої категорії, які можуть впоратися з будь-якої складності завданням. Кожен клієнт почутий, і всі його побажання враховуються в процесі виконання роботи. Ми готові втілити Ваш план в реальність - звертайтеся до нас!