Редизайн.
Оновлюємо сайти, а відповідно — ваш бізнес

Ви знаєте, як часто треба робити редизайн сайту?
Не менше, ніж 1 раз на 5 років, незалежно від того, чи відбулися у вас зміни в діяльності компанії. Навіть якщо у вас все залишилося без змін, ваш сайт має відповідати сучасним вимогам. Ви маєте робити йому, так би мовити, техогляд та переобладнання.

Річ у тім, що розвиток ІТ-сфери настільки стрімкий та потужний, що нехтувати його здобуттями нерозумно й навіть злочинно стосовно власного бізнесу.
Користувачі розпещені органічним дизайном та вдалим юзабіліті і, ймовірніше, будуть користуватися послугами того ресурсу, який буде для них максимально зручним та приємним.

Редизайн сайту в Apsite
 

Проведення редизайну в Apsite

Редизайн - це спосіб оновити обличчя компанії і залучити нових клієнтів. У багатьох випадках саме це дозволяє замовнику внести зміни на персональному сайті, але і зробити бізнес більш прибутковим. Наші фахівці в першу чергу спілкуються з клієнтом, намагаються з'ясувати, яким саме вони бачать свій новий дизайн. Більшість замовників, які з нами працюють, надають технічне завдання, щоб не виникало додаткових питань.

Після визначення всіх необхідних питань, приступаємо до дизайну. Важливо відзначити, що наші макети дизайну для кожного клієнта різні. Адже замовник, бажає бути впізнаваним і щоб не плутали з конкурентами. Ми це Вам можемо забезпечити. Запевняємо, що для Вас розробили абсолютно новий макет.

Як тільки дизайн готовий, то відправляємо клієнту на ознайомлення. Якщо щось не сподобалося або ж виникли інші питання, то обов'язково переробимо, так як Ви цього хочете. У нас завжди повне розуміння з клієнтом. Коли вже все готово, то ми впроваджуємо все на сайт і передаємо всі права власнику сайту. У Вас є можливість ознайомитися з нашим портфоліо на персональному сайті.

 
 

Що ви отримуєте після редизайну від компанії Apsite?

Ваш сайт стане привабливим та зручним в користуванні.
Збільшаться показники відвідуваності сайту та конверсії.
Ви отримаєте редизайн сайту, який буде відповідати всім вашим затребуваним вимогам.

Звертаючись в Apsite, ви отримаєте якісний апгрейт свого сайту за притомні гроші. Чекаємо на вашу заявку!

Переваги редизайну в Apsite