Створення сайту на Wordpress

WordPress — найпопулярніша CMS-платформа в світі, ви це знали? Понад 30% всіх сайтів зроблені за допомогою цього движка.

Раніше створення сайту на wordpress вважалося найбільш зручним, в основному, для форматів блогу та портфоліо. Зараз же на базі цієї CMS розробляються і сайти-візитки, і лендінги, новинні й корпоративні сайти, і навіть інтернет-магазини.

У чому ж секрет популярності WordPress?

Все геніальне — просто, і вордпресс тому підтвердження. Інтуїтивно зрозумілий для кожного інтерфейс та відмінне юзабіліті — ось основні причини симпатії користувачів.

Але, звичайно ж, це далеко не всі переваги, при яких розробка сайтів на wordpress так комфортна.

Вигоди при створенні сайту на wordpress:

 • Вартість — движок безплатний, оплачуються лише домен та хостинг. Також платформа містить багато основних базових плагінів. Відкритий код гарантує безкоштовне ПЗ на всі часи.
 • Дизайн — кількість готових тем у вільному доступі вражає. Для зручності вони розбиті по тематиках, можна легко знайти відповідну саме для вашої сфери діяльності.
 • Простота — говорили вище, але повторимося: створення сайту на wordpress не вимагає знань мов програмування й верстки. З адмініструванням вебресурсу теж дуже легко впоратися.
 • Функціональність — WordPress містить велику кількість розширень для безлічі завдань, як базових, так і платних, в т.ч. плагінів, які оптимізують сайт під SEO.
 • Інфопідтримка — завдяки високій популярності цього движка, можна знайти відповідь практично на будь-яке питання — існує величезна кількість сайтів і форумів, присвячених WordPress.

У світі немає нічого досконалого і WordPress — не виняток.

Недоліки створення сайту на wordpress:

 • Безпека — зворотна сторона медалі вордпресс. Оскільки величезна частка сайтів створена за допомогою цього движка, то й зламують їх найчастіше.
 • Низька якість багатьох розширень і тем — сторонніх модулів та шаблонів величезна кількість, але часто вони написані з помилками. Необхідно добре ознайомитися з вмістом, перш ніж встановлювати його собі на сайт.
 • Повільне завантаження — поширена проблема, якщо при створенні сайту на wordpress ви перестаралися з кількістю плагінів.

Як ви вже зрозуміли, робота з CMS WordPress досить проста. Напрошується питання: "Навіщо ж тоді потрібні послуги вебстудій?"

Безсумнівно, будь-який користувач, трохи розібравшись, зможе створити сайт на вордпресс. Але чи буде він ефективним інструментом для вашого бізнесу і позиціювання?

Ми керуємося саме цим принципом при створенні сайтів.

Професійна розробка сайтів на вордпресс в компанії Apsite — це:

 1. Маркетологічний аналіз — створюємо сайти, орієнтовані на вашу цільову аудиторію.
 2. SEO-адаптація — при розробці оптимізуємо ресурс під його подальше просування.
 3. Грамотна кастомізація — опрацьовуємо дизайн і функціонал сайту під ваші індивідуальні потреби.
 4. Унікальний контент — наповнюємо сайт професійними авторськими текстами, адаптованими під ЦА та пошукові системи.

Ми працюємо прозоро, за чітким технічним завданням, вкладаємося в терміни.

Вартість нашої роботи вас приємно здивує)

 

Залишилися питання? Зв'яжіться з нами будь-яким зручним вам способом, ми будемо раді вам допомогти!