Створення сайту на MODX

Коли ми говоримо про створення сайту на MODX — ми думаємо про професійний рівень.

Коли клієнт хоче, щоб його сайт був унікальним, швидким, багатофункціональним, захищеним — ми пропонуємо йому розробку на декількох CMS, але MODX обов'язково в їх числі.

Коли нас запитують, які платформи найбільш потужні, перспективні та зручні в роботі — ми включаємо MODX до переліку.

MODX — фреймворк для професійних розробників, на базі якого створюються CMS та вебдодатки. Завдяки гнучкості й відкритості MODX можна створювати сайти будь-якого типу, розміру та функціональності.

Плюси створення сайтів на MODX:

 • 1. Повна свобода

Сайти, створені на базі різних CMS, обмежені рамками їх можливостей, в більшій чи меншій мірі. Розробка ж сайту на MODX дозволяє творити, впроваджувати будь-який креатив і технології! Завдяки самостійному написанню коду на виході отримуємо вебресурс, який точно відповідає баченню замовника.

Код в будь-який момент можна відновити та змінити — і ваш сайт завжди буде актуальним і сучасним.

 • 2. Швидкість

Швидке завантаження сайту — одна з необхідних умов для ранжування в пошуковій системі та збільшення органічного трафіку. Сайти на MODX завантажуються стрімко — типових 2 секунд очікування їм вистачає з головою.

 • 3. Масштабованість

Ваш сайт може спокійно рости та розвиватися — на MODX він ніколи не стане "дуже перевантаженим модулями" або "вже невідповідного розміру для цієї CMS". І, не дивлячись на свої апгрейди, вебресурс завжди буде стабільний.

 • 4. Надійність

Сайти на MODX добре захищені від зломів і вірусних атак завдяки вбудованим елементам безпеки, що постійно удосконалюються та оновлюються.

 • 5. SEO-спрямованість

При розробці сайту на MODX використовується автоматична генерація мета тегів і ЛЗУ (людинозрозумілий URL), адаптована під подальше просування.

 • 6. Зручність у роботі

Сайти на MODX мають комфортну для адміністратора панель управління — вона інтуїтивно зрозуміла і не вимагає наявності особливих знань. Більш того, адмін може самостійно додавати необхідні інструменти для роботи, адже йому доступний каталог різних плагінів.

Мінуси створення сайтів на MODX:

 • 1. Складно

Для розробки сайтів на платформі MODX потрібно добре орієнтуватися в програмуванні в цілому та мати досвід роботи безпосередньо з цією CMS — система має власний синтаксис і особливості, притаманні лише їй.

 • 2. Не дешево

Движок абсолютно безкоштовний, ви платите лише за домен і розташування на хостингу.

В цьому випадку ви оплачуєте робочий час фахівців, які розробляють вам сайт на MODX. І позаяк це не проста робота з конструкторами, а процес, що вимагає часу, наявності досвіду та IT-грамотності, то й оплата відповідна.

Яким проєктам підійде розробка сайту на MODX?

 • які планують розвиток, удосконалення та просування;
 • багатозадачним ресурсам зі складним функціоналом;
 • проєктам, яким необхідний індивідуальний підхід.

Чому варто замовити створення сайту на MODX в Apsite?

 • 1. Ми сповідуємо концептуальний підхід — створюємо не просто красивий вебресурс, а інструмент для вашого бізнесу. Він повинен працювати та приносити прибуток.
 • 2. У нас достатній досвід роботи з платформою MODX, є багато власних рішень і напрацювань.
 • 3. Ми не заламувати ціни, не тягнемо час і не даємо порожніх обіцянок.

Працюємо швидко, недорого, дотримуємося всіх домовленостей.

Якщо наша пропозиція вас зацікавила або залишилися питання — будемо раді допомогти! Телефонуйте, пишіть, залишайте заявку — зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин і все обговоримо)