Просування YOUTUBE

Ми займаємося просуванням сайту на youtube . Для Вас, це унікальна можливість збільшити продажі, впізнаваність бренду, забезпечення високої відвідуваності сайту. Компанія «Apsite» - це команда професіоналів, яка працює завжди на результат і приносить своєму замовнику високі показники в області просування youtube каналу. З нами можна зв'язатися по телефону +38 (093) 911 53 51 і дізнатися ще більше цікавого і корисного для реалізації комерційної діяльності.

Youtube
 

Просування youtube в Харкові

Почати працювати з нами дуже легко! Ми знаходимося в Харкові, що дозволяє при бажанні і достатньої кількості часу приїхати до нас і повідомляти про свої очікування, щодо просування каналу youtube, а також вирішити всі організаційні питання. Для клієнтів, яким не зовсім зручно, зустрітися особисто, є скайп apsite1000, де відповідно ведуться всі переговори щодо роботи. Для наших клієнтів підбираємося найзручніші умови. Зробити своє замовлення ви можете:

Обслуговуємо юридичних і фізичних осіб. Замовте послуги з просування сайту у нас вже сьогодні

 

Що необхідно для просування youtube каналу?

Для якісної роботи нам необхідно отримати технічне завдання, яке містить максимум інформації для створення youtube просування. Найкраще зобразити наступні завдання:

Найкраще цю інформацію надати в електронному вигляді. ТЗ дозволяє швидше виконати роботу і дати замовнику саме те, що він бажає бачити. Якщо самостійно Ви не справляєтеся з цим завданням, то за додаткову оплату ми зможемо допомогти в створенні технічного завдання.

 

Як ми робимо просування в YOUTUBE?

Як тільки отримали технічне завдання, обов'язково аналізуємо отриману інформацію і повідомляємо терміни і ціну виконання замовлення. Як тільки всі сторони згодні, складаємо договір на просування youtube. Працюємо на підставі передоплати в розмірі 50% від суми замовлення. Всі моменти щодо роботи ми в обов'язковому порядку оговаріем з нашим клієнтом.

До основної роботи залучені найкращі фахівці компанії «Apsite». Ми звикли роботу виконувати якісно. Аналогів в роботі не використовуємо, так як це може зіпсувати весь проект і загубиться особливість сайту. Кожен створюваний продукт в нашій компанії завжди виключно індивідуальний і сприяє швидкому просуванню вашого сайту.

Стратегія просування каналу youtube

Перед тим, як запускати проект ми готовий результат надаємо замовнику на тестування. Якщо потрібно, то ще можемо доопрацювати за бажанням клієнта. Як тільки отримуємо схвалення з боку замовника, то запускаємо його в роботу і отримуємо іншу оплату за виконану роботу.

 

Яка вартість просування ролика на youtube?

Наші ціни Вас дуже порадують. Вартість середня по Україні, а результат практично миттєвий. Ми надаємо послуги з просування в залежності від бажань і бюджету клієнта. Щоб дізнатися більше про вартість, то просто зателефонуйте за вказаними в статті телефонами. Приймаємо готівковий і безготівковий розрахунок

Вам необхідно просування youtube, то звертайтеся в компанію «Apsite» , тут надаються послуги на будь-який смак і гаманець. З нами працювати цікаво і вигідно. Стати нашим клієнтом вже сьогодні!