Розробка брендингу від Apsite — хоч ви малі, хоч великі!

З брендингом пов’язано дуже багато непорозумінь.

Хтось вважає, що брендинг — це просто розробка логотипу. Ще дехто думає, що, маючи фірмовий стиль компанії, він має повноцінний брендинг. А деякі власники малого бізнесу так і взагалі не бачать в ньому потреби, адже вважають, що це все забавки для великих дядь корпорацій.

Насправді це все не відповідає дійсності. І зараз ми вам розповімо, чому. Гайда!

Що таке брендинг?

Насправді все просто. 

Брендинг — це формування у споживачів певної думки про вашу компанію, продукцію, послуги. 

Бренд — це не ваш товар в красивій упаковці, не інформація у вашому брендбуці, не захоплива дорогезна реклама. Все це лише інструменти для нього.

Бренд — це думки та емоції людей щодо вашого продукту. І якими вони будуть, залежить від вашої прямої діяльності та від брендингу, який тут всьому голова).

Над стратегією позиціювання крупних брендів зазвичай працює велика команда фахівців, адже необхідно провести доволі об’ємні маркетологічні дослідження, виявити недоліки бренду шляхом опитувань, тестувань, вивченням відгуків в мережі інтернет тощо. Також треба проаналізувати положення продукту на ринку та загальні ринкові тенденції.

На базі отриманих результатів і будується подальша стратегія брендингу. 

Ми, компанія Apsite, є невеликою агенцією. Наша цільова аудиторія в основному — це середній та малий бізнес. Працюємо ми вже понад 10 років. 

Ми вважаємо, що брендинг не має меж). Якого б розміру не був бізнес, він так само повинен формувати свій позитивний імідж, дбати про своїх шанувальників та майбутніх клієнтів. 

Маємо сказати, що в нас неабиякий досвід в розробці ефективних інструментів для брендингу у своєму сегменті.

Брендинг від компанії Apsite — це:

  • аналіз компанії

Проводимо детальний бріф із замовником. Аналізуємо продукт, діяльність компанії, конкурентів, попередні методи позиціювання. Формулюємо УТП (унікальну торгову пропозицію). Складаємо звіт.

  • створення логотипу

Розробляємо логотипи: лаконічні, привабливі, вони максимально точно відображають суть бренду та добре “заходять” споживачам.

  • створення фірмового стилю

Розробляємо фірмові стилі: доцільні, естетичні та унікальні. В нас працюють талановиті вебдизайнери, які собаку на цьому з'їли. За бажанням клієнта робимо гайдлайн.

  • розробка дизайну поліграфії та упаковки товару

Наша агенція має ще один напрямок: вже давно ми займаємося дизайном та виготовленням продукції для брендингу. 

Якщо ви хочете зробити собі зовнішню рекламу, надрукувати листівки, буклети чи каталоги, створити сувенірну брендовану продукцію для ваших прихильників — звертайтеся до нас, зробимо все від А до Я.

  • грамотний копірайтинг

Вербальна складова надзвичайно важлива для просування бренду. Ми продукуємо рекламні тексти, написані саме під вашу цільову аудиторію. Вони працюють та продають.

  • робота з комунікацією бренду

Взаємодія зі споживачем — наріжний камінь брендингу. Чим якісніша вона буде — тим більш результативними будуть всі ваші зусилля.

Ведемо й просуваємо акаунти компаній в соцмережах. Пишемо авторські тексти для вашої ЦА, робимо професійні зображення для публікацій. Моніторимо відгуки споживачів в мережі, працюємо із зауваженнями.

Отже, друзі, як бачите, наш підхід до брендингу доволі багатогранний. Ви можете переконатися в цьому особисто, якщо подзвоните нам чи залишите заявку на сайті. 

Звертайтеся!