Створити сайт на Wix

Платформа Wix — одна з найвідоміших, у світі понад 160 мільйонів осіб вибирають цю CMS. Ми їх прекрасно розуміємо та пропонуємо вам розглянути створення сайту на wix, розповімо, чим це доцільно та вигідно. Ну й про "підводні камені" теж буде, не перемикайтеся;)

Wix — конструктор, який позиціює себе як інструмент для створення професійних сайтів, з яким впорається навіть новачок. Та чи все так просто? 

І так і ні. Створити сайт на wix можна буквально за декілька хвилин. Але якщо ж вам потрібна індивідуальність і функціональність — доведеться попрацювати.

Плюси створення сайту на Wix

Wix — платформа, що має величезну кількість можливостей для розробки сайтів. Ми перерахуємо, на наш погляд, найвражаючі:

 • 1. Дизайн і шаблони

Можна впевнено заявляти, що серед всіх конструкторів Вікс тут немає рівних. Величезний вибір шаблонів на будь-який смак і тематику, й всі виконані дуже професійно! Окремим плюсом є угруповання шаблонів не тільки по тематиках, але й по типу вебресурсу, і Wix цим дуже спрощує життя при створенні сайтів.

 • 2. Кастомізація

І тут Wix не припиняє дивувати. Розробка структури сайту на wix не обмежена нічим: можна формувати порожні секції, відступи, додавати будь-які ефекти та навіть анімацію, змінювати шрифти й довантажувати власні, вставляти зображення, відео, тексти, окремі кнопки та віджети, слайдери й форми. Всього й не перелічити! Будь-який елемент дизайну можна видозмінити та доповнити. Відеоредактор від Вікс — це потужний інструмент для створення індивідуального стилю вашого сайту.

 • 3. Інтелектуальна система Wix ADI

Ви відповідаєте на кілька запитань про сферу своєї діяльності та цілі створення вебресурсу, а штучний інтелект за хвилину підбирає вам найбільш слушний варіант сайту на вікс, з адаптованими структурою, дизайном і навіть частково заповненим контентом (якщо користувач вказав, наприклад, посилання в соцмережах).

Wix ADI — унікальний інструмент, який відмінно підійде аматорам, а також людям, яким складно визначитися у величезному асортименті платформи. 

Подальша робота відбувається в редакторі, де можна робити з цим сайтом все, що душа забажає.

 • 4. Магазин додатків

Якщо вам необхідні функції, не передбачені в базовому функціоналі — ласкаво просимо в Wix App Market. Тут зібрані програми, розроблені для платформи Вікс, на всі випадки життя. Для зручності вони розбиті по категоріях: маркетинг, елементи дизайну, медіа та контент, бізнес-рішення, збір лідів тощо.

Будь-який розробник за бажанням може запустити свій додаток у Wix App Market й дістати мільйонну аудиторію користувачів.

 • 5. Редактор для розробників Wix Velo

Професіоналів Wix теж не обійшла стороною. Velo — платформа, що дозволяє створювати вебдодатки та працювати з кодом сайту, кастомізуючи будь-яку його функцію на свій розсуд.

Ми розповіли далеко не про все: тут є відмінний конструктор логотипів, оптимізація для мобільних пристроїв, зручна настройка SEO-оптимізації, платформа для управління інтернет-магазином, блоговий модуль, Wix Ascend — вбудована панель для управління бізнес-процесами вашого ресурсу й багато, багато іншого.

Взагалі, на Wix можна розробити практично будь-який сайт: як простий односторінник, так і багатофункціональний ресурс з купою фішок.

Мінуси створення сайту на Wix

 • 1. Тарифи

В Wix можна створити сайт безкоштовно, під'єднавши платний домен. Але, відверто кажучи, в цій CMS має сенс розглядати лише платні тарифи. Їх кілька, відмінності в ціні впливають на видимість реклами, пропускну здатність та розширення можливостей сайту.

За все хороше потрібно платити, тому це можна назвати не мінусом, а об'єктивною реальністю.

 • 2. Перевантаження для користувача

Теж двоякий недолік) Річ у тім, що Вікс під зав'язку набитий безліччю інструментів для створення сайтів. І попри прекрасне юзабіліті конструктора, новачкові буде потрібен час, щоб розібратися в цьому різноманітті.

 • 3. Недопрацьовані програми в App Market

Оскільки на Wix передбачена платформа для розміщення сторонніх додатків, то і їх якість, відповідно, може бути різною.

Компанія Apsite рекомендує Wix і з задоволенням займається розробкою сайтів за допомогою цієї CMS.

Створення сайту на wix з нами - це:

 • унікальність

Опрацюємо шаблон під ваш фірмовий стиль, підберемо індивідуальне візуальне рішення. Напишемо тексти, легкі та цікаві, орієнтовані на вашу аудиторію.

 • функціональність

Допоможемо зорієнтуватися в структурі та зв'язках сайту, додамо всі необхідні елементи функціоналу.

 • оптимізація

Налаштуємо SEO, підготуємо сайт до просування.

 • швидкість і оптимальна вартість

Розробляємо сайти на Вікс за кілька днів, ну а ціни на наші послуги вас приємно здивують)

Співпраця з Apsite - це прозорість, робота в строк, грамотний підхід і увага до деталей. Чекаємо на ваші заявки, друзі!