Створити сайт на Wix

Платформа Wix — одна з найвідоміших, у світі понад 160 мільйонів осіб вибирають цю CMS. Ми їх прекрасно розуміємо та пропонуємо вам розглянути створення сайту на wix, розповімо, чим це доцільно та вигідно. Ну й про "підводні камені" теж буде, не перемикайтеся;)

Wix — конструктор, який позиціює себе як інструмент для створення професійних сайтів, з яким впорається навіть новачок. Та чи все так просто? 

І так і ні. Створити сайт на wix можна буквально за декілька хвилин. Але якщо ж вам потрібна індивідуальність і функціональність — доведеться попрацювати.

Створити сайт на Wix

 

Плюси створення сайту на Wix

Wix — платформа, що має величезну кількість можливостей для розробки сайтів. Ми перерахуємо, на наш погляд, найвражаючі:

1. Дизайн і шаблони

Можна впевнено заявляти, що серед всіх конструкторів Вікс тут немає рівних. Величезний вибір шаблонів на будь-який смак і тематику, й всі виконані дуже професійно! Окремим плюсом є угруповання шаблонів не тільки по тематиках, але й по типу вебресурсу, і Wix цим дуже спрощує життя при створенні сайтів.

2. Кастомізація

І тут Wix не припиняє дивувати. Розробка структури сайту на wix не обмежена нічим: можна формувати порожні секції, відступи, додавати будь-які ефекти та навіть анімацію, змінювати шрифти й довантажувати власні, вставляти зображення, відео, тексти, окремі кнопки та віджети, слайдери й форми. Всього й не перелічити! Будь-який елемент дизайну можна видозмінити та доповнити. Відеоредактор від Вікс — це потужний інструмент для створення індивідуального стилю вашого сайту.

3. Інтелектуальна система Wix ADI

Ви відповідаєте на кілька запитань про сферу своєї діяльності та цілі створення вебресурсу, а штучний інтелект за хвилину підбирає вам найбільш слушний варіант сайту на вікс, з адаптованими структурою, дизайном і навіть частково заповненим контентом (якщо користувач вказав, наприклад, посилання в соцмережах).

Wix ADI — унікальний інструмент, який відмінно підійде аматорам, а також людям, яким складно визначитися у величезному асортименті платформи. 

Подальша робота відбувається в редакторі, де можна робити з цим сайтом все, що душа забажає.

4. Магазин додатків

Якщо вам необхідні функції, не передбачені в базовому функціоналі — ласкаво просимо в Wix App Market. Тут зібрані програми, розроблені для платформи Вікс, на всі випадки життя. Для зручності вони розбиті по категоріях: маркетинг, елементи дизайну, медіа та контент, бізнес-рішення, збір лідів тощо.

Будь-який розробник за бажанням може запустити свій додаток у Wix App Market й дістати мільйонну аудиторію користувачів.

5. Редактор для розробників Wix Velo

Професіоналів Wix теж не обійшла стороною. Velo — платформа, що дозволяє створювати вебдодатки та працювати з кодом сайту, кастомізуючи будь-яку його функцію на свій розсуд.

Ми розповіли далеко не про все: тут є відмінний конструктор логотипів, оптимізація для мобільних пристроїв, зручна настройка SEO-оптимізації, платформа для управління інтернет-магазином, блоговий модуль, Wix Ascend — вбудована панель для управління бізнес-процесами вашого ресурсу й багато, багато іншого.

Взагалі, на Wix можна розробити практично будь-який сайт: як простий односторінник, так і багатофункціональний ресурс з купою фішок.

 

Мінуси створення сайту на Wix

1. Тарифи

В Wix можна створити сайт безкоштовно, під'єднавши платний домен. Але, відверто кажучи, в цій CMS має сенс розглядати лише платні тарифи. Їх кілька, відмінності в ціні впливають на видимість реклами, пропускну здатність та розширення можливостей сайту.

За все хороше потрібно платити, тому це можна назвати не мінусом, а об'єктивною реальністю.

2. Перевантаження для користувача

Теж двоякий недолік) Річ у тім, що Вікс під зав'язку набитий безліччю інструментів для створення сайтів. І попри прекрасне юзабіліті конструктора, новачкові буде потрібен час, щоб розібратися в цьому різноманітті.

3. Недопрацьовані програми в App Market

Оскільки на Wix передбачена платформа для розміщення сторонніх додатків, то і їх якість, відповідно, може бути різною.

Компанія Apsite рекомендує Wix і з задоволенням займається розробкою сайтів за допомогою цієї CMS.

 

Створення сайту на wix з нами - це:

унікальність

Опрацюємо шаблон під ваш фірмовий стиль, підберемо індивідуальне візуальне рішення. Напишемо тексти, легкі та цікаві, орієнтовані на вашу аудиторію.

функціональність

Допоможемо зорієнтуватися в структурі та зв'язках сайту, додамо всі необхідні елементи функціоналу.

оптимізація

Налаштуємо SEO, підготуємо сайт до просування.

швидкість і оптимальна вартість

Розробляємо сайти на Вікс за кілька днів, ну а ціни на наші послуги вас приємно здивують)

Співпраця з Apsite - це прозорість, робота в строк, грамотний підхід і увага до деталей. Чекаємо на ваші заявки, друзі!

 

Вам потрібна консультація по створенню сайту?

Ціна і термін розробки сайту на Wix

Дизайн

design ⭐ Створення сайту на Wix у Харкові у студії Apsite

Мобільний і десктопна версії

Головна та 5 основних сторінок

Три банера для головної сторінки

від 15 годин роботи

Розробка

develop ⭐ Створення сайту на Wix у Харкові у студії Apsite

Верстка згідно дизайну

Установка і настройка CMS і плагінів

Налаштування роботи сайту

від 20 годин роботи

Наповнення

Наповнення

Головна та 4 статичних сторінки сайту

Наповнення українських сторінок

Підбір та адаптація зображень

від 10 годин роботи

Техпідтримка

Техпідтримка

Створення та збереження резервних копій

Додавання змін і редагування

Безпека від вірусів і злому

від 5 годин роботи

Розробка сайтів на інших CMS