Доопрацювання сайту

Доопрацювання сайту - одна з найпоширеніших послуг компанії «Apsite». Якщо Ви зіткнулися з тим, що Вам не так зробили сайт або він працює, не так як хотілося, то звертайтеся до нас. Ми працюємо завжди оперативно і якісно. На хороший результат можете розраховувати. Нездійсненних завдань у нас не буває. Телефонуйте за номером +38 (093) 911 53 51 та замовляйте доопрацювання сайту.

Доопрацювання сайту в Apsite
 

Доопрацювання сайту в Харкові

Нас Ви можете знайти в Харкові. На apsite.in.ua зможете дізнатися нашу адресу. Якщо ж Ви хочете безпосередньо потрапити до нас в офіс на зустріч, то попередньо варто домовитися по телефону - це для економії Вашого і нашого часу. Для клієнтів, які проживають в інших містах, і немає можливості відвідати офіс особисто, є відмінний варіант - скайп apsite1000. Наші консультації завжди професійні та дуже доступні для замовників. Працюємо з фізичними і юридичними особами. Доопрацювання сайту в компанії «Apsite» завжди якісна.

Доопрацювання сайту в Харкові
 

Процес доопрацювання сайту в «Apsite»

У першу чергу перед тим, як приступити до роботи, нам необхідно розповісти клієнтові, як проводиться весь процес роботи. Важливою частиною вважається інформація технічного завдання. Саме від цієї частини залежить термін виконання і результат кінцевої роботи. Отже, в технічному завданні для доопрацювання сайту, як мінімум потрібна наступна інформація:

  1. Загальна інформація про сайт:
    (назва компанії, логотип, сфера діяльності, мета сайту, хто споживач, фотографії товарів, що надаються послуги і т.д.);
  2. Описати, яким Ви бачите по завершенню оброблений сайт (якщо є можливість, то краще за все в подробицях);
  3. Терміни виконання замовлення;
  4. Тестування виконаної роботи.

Як правило, у клієнтів не викликає питань такий перелік необхідних питань. Також у нас є можливість скласти самостійно ТЗ, але тут обов'язково потрібна буде корекція з боку клієнта.

Коли з технічним будівлею все зрозуміло, то ми приступаємо до того, що повідомляємо клієнту вартість і терміни виконання роботи. Як тільки, всі моменти підходять, то приступаємо до виконання роботи. В обов'язковому порядку підписуємо договір на доопрацювання сайту.

Попередньо на виконання роботи беремо передоплату. Після приступаємо до роботи. Як тільки доробка сайту виконана, то надаємо результат клієнту для проведення тестування. Деякі моменти бентежать Вас, то готові пояснити свою позицію або виправити цей момент.

Ми раді повідомити, що беремо в роботу різні сайти на доопрацювання, в тому числі на Бітрікс і wordpress. Швидкість і якість виконання роботи Вам точно сподобається. Робіть замовлення по телефону +38 (093) 911 53 51 або ж залишайте онлайн на сайті apsite.in.ua.

 

Яка вартість доопрацювання сайту?

Фіксованої вартості щодо доопрацювання сайту у нас немає, так як обсяг і складність роботи дуже відрізняються. В середньому доопрацювання сайту може обійтися від 20 доларів. При цьому строки максимально короткі, а всі клієнти задоволені такою виконаною роботою. Наші ціни по всій Україні середні і це дозволяє починаючим підприємцям провести технічне доопрацювання сайту. Ми за дуже вигідною вартості. Незважаючи на вартість якість роботи завжди на висоті. Ми хочемо, щоб клієнти розуміли, що їм працювати належить з професіоналами. До оплати приймається готівковий і безготівковий розрахунок.

З питань доопрацювання сайту звертайтеся до фахівців компанії «Apsite». Саме тут Ви зможете отримати такий сайт, як бажаєте. Всі атрибути роботи якісно виконані і відповідають очікуванням клієнта. Звертайтеся до нас вже сьогодні!

Вартість доопрацювання сайту в Apsite